Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yataktan paylaştı! Sosyal medya sallandı!

Uzun süredir hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine olay oldu! Babasının hastanede olması üzerine pek yorum yapmayan Erbil'in bu pozu takipçileri şaşırttı.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yataktan paylaştı! Sosyal medya sallandı! - Sayfa 1

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yine olay oldu. Bir süre eğitim gördüğü yurtdışından döndükten sonra özel bir televizyon kanalında magazin programı sunuculuğu yapan Yasmin Erbil, buradaki işi sona erdikten sonra sosyal medya paylaşımlarında özel hayatına dair karelere ağırlık vermeye başladı.


19
Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yataktan paylaştı! Sosyal medya sallandı! - Sayfa 2

Özellikle yurtdışına çıkmadan önce yaptığı cesur paylaşımlarla haber olan Yasmin Erbil görünen o ki yine eski günlerine döndü.


29
Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yataktan paylaştı! Sosyal medya sallandı! - Sayfa 3

Geride bıraktığımız akşam uyku öncesinde çektiği bir kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Yasmin, bu görüntünün üzerine “Hastayız diye ölelim mi?” notunu düştü.


39
Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yataktan paylaştı! Sosyal medya sallandı! - Sayfa 4

Erbil'in babası Mehmet Ali Erbil'in uzun süredir hastanede tedavi görüyor! Zor günler geçiren Erbil'in kızının bu paylaşımları sık sık eleştiri oklarının hedefi oluyor.


49