Gündem
26 Kas 2018 10:35 Son Güncelleme: 26 Kas 2018 11:15

Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden Ece Erken'in sorusuna tepki!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil, bir aydan fazla süredir yoğun bakımda olan ağabeyinin sağlık durumu hakkında "Söylemezsem Olmaz" programına bilgi verdi.

"Söylemezsem Olmaz" programına konuşan Mehmet Ali Erbil'in kız kardeşi Yeşim Erbil, "Bizim şu an yaşadığımız süreç günlük değişiklikler arz etmiyor. İyileşme yavaş yavaş olacak. Halen solunum cihazına bağlı. Ayırabilme çabaları ve iyileştirmeleri yapılıyor." şeklinde konuştu.

"BEN BU KONUYA GİRMEK İSTEMİYORUM"

Ece Erken'in "Hafta sonu Kıbrıs'taydım Ertekin ağabeyden duydum. Gırtlağının delinmesi ve ailenin bu gelişme için imza toplaması gündeme gelmiş; böyle bir şey söz konusu mu?" şeklindeki sorusuna tepki gösteren Yeşim Erbil, "Yoğun bakımda yatan hastalara sonda vs gibi bir takım şeyler yapılır. Bunların detayının paylaşılmasının bir anlamı yok. Ben bu konuya girmek istemiyorum. Bu yoğun bakımdaki hastalara uygulanan bir işlemdir dile getirilmesinin hiç bir anlamı yok." yanıtını verdi.

 "BANA TEPKİ GÖSTERDİĞİNİ FARK ETTİN Mİ?"

"İyileşme süreci uzayacak umarım kötü bir şey eklenmez. Sezin başta olmak üzere kızları sabırla bekleyip dua ediyor. Kronik bir sürece girince insan sabretmeyi öğreniyor. İyileşme süreci yavaş olacak." diyen Yeşim Erbil telefonu kapattıktan sonra Ece Erken partneri Bircan Bali'ye "Bana tepki gösterdiğini fark ettin mi? Ben Mehmet Ali Erbil'i çok seven biri olarak iyi niyetimle sordum özür dilerim. Madem tedavinin bir parçasıysa niçin tepki gösterdiğini anlayamadım"diyerek dert yandı.