Magazin
05 Haz 2021 13:31 Son Güncelleme: 05 Haz 2021 14:44

Mehmet Ali Erbil’den Serdar Ortaç’la ilgili şok eden itiraf! ‘Kumar oynamak için…’

Jülide Ateş’in ‘40’ programına konuk olan Mehmet Ali Erbil’den dikkat çeken Serdar Ortaç itirafı geldi.

Mehmet Ali Erbil, Jülide Ateş’in sunumuyla GAİN’de ekranlara gelen ‘40’ programına konuk oldu. ‘Serdar Ortaç'la dostluğunuza ne oldu?’ sorusuna cevap veren ünlü şovmen, şaşırtan açıklamalarda bulundu.

“BİR TÜRLÜ KOPAMADI”

“Hiçbir zaman bozulmadı dostluğumuz, asla! Ama biz ona çok tavsiyelerde bulunduk, şunu bırak artık dedik, nedir yani kazanacağın? Ne kazanabilirsin? Kaybettiklerine bak önce bir ya!” diyen Erbil, sözlerine şöyle devam etti: “Neler kaybetti benim canım arkadaşım, neler kaybettiğini biz çok iyi biliyoruz! O kadar bağımlı oldu ki bir türlü kopamadı! O da öyle deşarj oluyor. Besteyi oradan etkilenerek yapabiliyor diyelim... Bütün telif haklarını sattı, buraya kadar geldi durum! Hayatının garantisiydi, emekli maaşıydı, telif haklarını satmak ne demek ya? Ne için sattığını biliyor musunuz? Evinde kumar oynamak için sattı! Ben çok yakın arkadaşıyım, bunu benden iyi kimse bilemez! Şimdi şarkıları nerede çalınsa, parası sattığı adama gidiyor! O parayı aldı kumarda bitirdi! O bizden vazgeçmez, biz de ondan vazgeçmeyiz ama vazgeçemiyoruz kumardan!”

Mehmet Ali Erbil’den Serdar Ortaç itirafı! ‘Şarkılarının telif haklarını kumar oynamak için sattı’

“KAYBEDERSEM BIRAKIRDIM”

‘Kumar bağımlılığınız hayatınızda nelere mal oldu?’ sorusuna da yanıt veren Mehmet Ali Erbil, “Hiçbir şeye mal olmadı, ne bir ev, ne bir araba kaybettim kumarda. Sahneye çıkardım, onun ücretini alırdım, ayrıca bana orada oyun oynamam için para, fiş verirlerdi, onunla oynardım, kaybedersem bırakırdım. Hiçbir zaman için evimi satayım, arabamı satayım, bağımlı olayım; hiçbir şeyim olmadı. Çünkü arkada çoluğum çocuğum var. Evlerim barklarım olmazdı, ben ölmeden çocuklarımın her birinin evi var, her birinin hayatını garanti ettim. Yine oynayabilirim, hepsinin hayatını garanti etmişim ama... Öyle arkadaşlarım var ki, evlerine dev ekran kurup kumar oynuyorlar, ama böyle bir huyum yok, Allah beni ne uyuşturucuya ne kumara bağımlı yapmadı, hiçbir şeye bağımlı olmadım” diye konuştu.