Röportaj
12 Mar 2017 10:43 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:32

Mehmet Ali Erbil: Yasmin'in fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum

Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'in Instagram'da sık sık gündem olan fotoğrafları hakkında konuştu

Mehmet Ali Erbil: Yasmin'in fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum
Mehmet Ali Erbil Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na konuştu.  Kızı Yasmin Erbil'in fotoğraflarına ve Hamdi Alkan’a neden kızdığını anlatan Erbil  seks bağımlısı olup olmadığını da açıkladı.

İşte o röportajdan satır başları:

Hamdi Alkan’a “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde kızın Yasmin’i oynatmadığı için kırgınmışsın, doğru mu?


- Eski televizyoncularla birlikte şirket kurmuştuk. Kanal 6’dan ayrıldığım zamanlardı. İlk kez de Hamdi Alkan’la “Öz Ofsayt” isminde bir program yapmıştık. Onunla dostluğumuz uzun yıllar öncesine dayanır yani. Hatta eşlerimiz de arkadaştı. Ben bugüne kadar kimseden çocuklarımla ilgili, özellikle de oyunculukla ilgili bir şey rica etmedim. Ama Yasmin oyunculuğa karşı istek duydu, eski dostum olduğu için Hamdi’den rica ettim. “Ne demek hemen gelsin” dedi. Sonradan ne geri aradı ne de haber verdi. Mide küçültme ameliyatı oldu ya, dedim ki herhalde midesiyle birlikte insani duyguları ve vicdanı da küçüldü. Çok üzüldüm ve alındım.

Sonrasında hiç konuşmadınız mı?

- Yok. Hiç aramadı ki.

Neden istemezsin çocukların için böyle şeyler?

- Çünkü sanatta torpil olmaz. Ben abimle girdim konservatuvar sınavına. Bütün hocalar babamın arkadaşıydı. Kimse bize torpil yapmadı. Ben kazandım, abim kazanamadı.

YASMİN’İN BAZI  FOTOĞRAFLARINDAN RAHATSIZ OLUYORUM

Yasmin Londra’daydı, geri dönmüş. Neden?

- Birkaç günlüğüne geldi. Orada eğitimi devam ediyor. Geleceğini duydum ama daha görüşemedik. Hatta ben de gazetede gördüm geldiğini. Artık çok zor bu gençlikle uğraşmak. İlk eşimin annesi rahatsızlandı. Onunla ilgileniyorlar hastanede. Biz klan gibi yaşarız. İlk ve ikinci eşim sabahları bana gelir, akşam 5’e kadar mesai yaparlar. Benim işlerime ve ev işlerine yardım ederler.

Yasmin’i sosyal medyadaki pozlarından rahatsız olduğun için mi Londra’ya yolladın?

- Yok canım, eğitim için gitti. Fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum ve uyarıyorum bir Türk babası olarak. Ama beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor zaten. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” diyorum.

SEKS BAĞIMLISI OLABİLİRİM

Genç sevgililerine kızların tepki gösterir mi?

- Yasmin biraz tepki gösteriyor. Bir kere benim telefonumu alıp bir kıza “Ben kızıyım, sen kim oluyorsun?” diye fırça attı. Sezin hiç karışmaz. Ama Yasmin hem daha küçük hem bana çok düşkün. O yüzden rahatsız oluyor.

Peki seks bağımlısı olabilir misin?

- Olabilir. Bilemiyorum. Belki testosteron hormonum fazla çalışıyordur. Ama bunu bir hastalık gibi görmüyorum.