Mehmet Akif Alakurt'a Sıla darbesi! Rol arkadaşı bir bir ifşa etti

Usta oyuncu Zeynep Eronat, daha önce Sıla dizisinde beraber rol aldığı ve şu sıralar Türk kadınlarına yönelik açıklamaları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Mehmet Akif Alakurt hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

Mehmet Akif Alakurt'a Sıla darbesi! Rol arkadaşı bir bir ifşa etti - Sayfa 1

Türk kadınlarına yönelik sözleri nedeniyle tepkileri üzerine çeken eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt hakkında skandal bir iddia daha ortaya atıldı. Alakurt'un 2006 yılında başrolünde yer aldığı Sıla dizisindeki rol arkadaşı Zeynep Eronat, ünlü oyuncunun sette bir kadını daha darp ettiğini açıkladı. 

16
Mehmet Akif Alakurt'a Sıla darbesi! Rol arkadaşı bir bir ifşa etti - Sayfa 2

Eronat, Alakurt için, "Uzun zamandır çalışmıyor. Gündem olmaya çalışıyor. Zamanında dizide olan kostümcü kızcağıza gömleği ütülü değil ve ayakkabısı tozlu diye darbetmişti. Sadece o kızcağızı değil, onun yüzünden ekip değişikliği oldu. O dönem kadınlar tarafından çok popülerdi, kaldıramadı diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı. Usta oyuncu "Size karşı bir şeyi oldu mu?" sorusuna ise şu sözlerle yanıt verdi; 

26
Mehmet Akif Alakurt'a Sıla darbesi! Rol arkadaşı bir bir ifşa etti - Sayfa 3

"Bana karşı bir şey olmadı. Sıkıysa olsun. Bir kere olur gibi oldu, ağzının payını verdim. O dönem yapım ekibi de çok sıkıntıya düştü. Ben artık büyümüştür biraz daha farklı bakıyordur hayata diye düşünmüştüm ama şaşırtmadı beni". Eronat'ın bu açıklamalarına Mehmet Akif Alakurt'tan da yanıt gecikmedi. 

36
Mehmet Akif Alakurt'a Sıla darbesi! Rol arkadaşı bir bir ifşa etti - Sayfa 4

Hakkındaki iddiaları sosyal medya hesabında yayınlayan Alakurt, "İlk olarak yalanı size yakıştıramadım Zeynep Hanım. İkincisi ne ara yaptım da ağzımın payını verdiniz ben de öğreneyim." dedi. 

46