Polemik & Kulis
10 Haz 2018 14:53 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:42

Medyaradar'dan magazin bombası! Ünlü oyuncu spiker nişanlısına şiddet mi uyguladı?

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Hazım Körmükçü bir süredir Fenerbahçe TV spikerlerinden Zeynep Tandoğan ile birlikteydi.

Medyaradar'dan magazin bombası! Ünlü oyuncu spiker nişanlısına şiddet mi uyguladı?
Bu hafta evlenmeleri beklenen Hazım Körmükçü-Zeynep Tandoğan çifti ayrıldı.

Ayrılığı güzel spiker Zeynep Tandoğan Instagram sayfasından açıklarken; bunun en büyük sebebinin Hazım Körmükçü'nün kendisine şiddet uygulaması olarak gösterdi.

Tandoğan paylaşımında, "13 aydır nişanlı olarak devam eden ve hatta 30 Mayıs'ta kıyılacak nikahımızı bu haftaya aldığımız, bu sabah 'ağır şiddet uygulaması' nedeni ile bitmiştir." ifadelerini kullandı.

Hazım Körmükçü 2017 yılının Nisan ayında FBTV'de Zeynep Tandoğan'ın programına konuk olmuş ve aşk başlamıştı.

İŞTE ZEYNEP TANDOĞAN'IN O PAYLAŞIMI:Bilindiği gibi Türkücü Hilal Özdemir ile Zeynep Tandoğan yüzünden boşanan Hazım Körmükçü için Hilal Özdemir uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Zeynep Tandoğan ile Hazım Körmükçü'nün aralarında 17 yaş fark bulunurken; Körmükçü daha önce de oyuncu İpek Tuzcuoğlu ile de evlilik yaşamış ve boşanmış; Zeynep Tandoğan da eski futbolcu Ayhan Tumani' den boşanmıştı.

DAYAK OLAYINA ESKİ EŞTEN İLK YORUM

Hazım Körmükçü'ye uzaklaştırma kararı çıkaran eski eşi türkücü Hilal Özdemir, Zeynep Tandoğan'ın darp edilmesine Instagram hesabından gönderme yaparak tepki gösterdi.

Özdemir yaptığı açıklamada "Kadına şiddet asla tasvip edebileceğim bir şey değil.. Kimse kimsenin acısıyla nispet yapmamalıydı..Etme bulma dünyası bu dünya.. ALLAH ISLAH ETSİN" .. ifadesini kullandı.