Televizyon
12 Haz 2017 22:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:45

Medyaradar'dan gece bombası! Show TV'de yeni bir haber programı başlıyor! Gece Hattı'nı hangi ekran yüzü sunacak?

Show TV'nin yeni haber programı, ekran macerasına başlamak için gün sayıyor.

Show TV’nin deneyimli haber merkezi yepyeni bir haber programına imza atıyor. Uzman muhabir kadrosu ve Show Haber’in deneyimli ekibiyle hazırlanan haberler Gece Hattı’nda ekrana gelecek.

Haber programını bir süre önce TV NET ile yollarını ayırdığını duyurduğumuz Zeliha Saraç sunacak.

TVNET'te Ekonomi Müdürlüğü'nün yanısıra Zeliha Saraç ile Kahve Molası ve Zeliha Saraç ile Para Politik programlarını sunan deneyimli sunucu 4 ay süren TVNET macerasına geçtiğimiz hafta son vermişti.ZELİHA SARAÇ KİMDİR?

İş yaşamına Türkiye’nin saygın ekonomi kurumlarında başlayan Zeliha Saraç borsa , ekonomi ve döviz uzmanı olarak çeşitli kurumlarda önemli görevler aldı. 2000 yılıyla birlikte bu birikim ve tecrübesini medya alanına yansıtan Saraç ilk olarak Cnbce’de çalışmaya başladı. Daha sonra sırasıyla Tv8 , 24 Tv , KanalTürk ve 6NEWS’da başarılı programlar yaptı. Medyadaki çalışmalarına da zaman zaman ara vererek sektörde yer alan Zeliha Saraç Trt Türk’te “Dünyanın Ekonomisi” adlı programı sundu.Eylül 2012'de Kanal 24'e transfer olan Saraç kanalda Ekonomi Müdürlüğü'nün yanısıra haftanın beş günü Analiz-Sentez isimli programın moderatörlüğünü yaptı.Şubat 2017 tarihinde stifa ederek transfer olduğu TVNET'ten 4 ay sonra istifa ederek ayrıldı.MEDYARADAR/ÖZEL