Reklam PR
05 Haz 2014 12:54 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:15

MBC Group Türk reklam vereniyle buluşuyor!

MBC Group’un tek yetkili reklam pazarlama şirketi olan AMSI’nin münasırı olarak Türkiye temsilcisi oldu.

Satış Ofisi Medya Pazarlama A.Ş.-Türkiye’nin önde gelen bağımsız reklam pazarlama şirketi, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük Eğlence&Medya Holdingi olan Choueiri Group altında yer alan ve MBC Grubu’nun tek yetkili medya pazarlama şirketi olarak hizmet vermekte olan, Dubai merkezli AMSI’ın münhasır olarak resmi Türkiye temsilcisi oldu.

İmzalanan sözleşme ile MBC Grubu ve AMSI büyüme ve coğrafi yayılma stratejisi doğrultusunda, Türk reklam pazarında Türk firmaları-tüketici bağlantısını sağlayacak fırsatlar yaratmaya odaklandı. Satış Ofisinin Yönetim Kurulu Başkanı Sevin Ergun Sefada, yeni anlaşmayla ilgili düşüncelerini aktarırken ‘’AMSI ile işbirliğimiz sayesinde Türk reklamverenine sağlayacağımız imkanlardan dolayı sevinçliyiz. Artık Türk Markaları, MBC Grubu’nun tüm Ortadoğu için sunmakta olduğu eşsiz ve ayrıcalıklı erişimden direkt olarak yararlanabilecek.’’ Choueiri Group COE’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Pierre Choueiri, bu gelişmeyle ilgili potansiyelin tamamını değerlendirirken, AMSI’ın bu işbirliği ile hayata geçirmekte olduğu Türkiye açılımı, Türk reklamverenle MBC Grubu’nun iletişimini güçlendirmeyi amaçlamakta. Bu hamle, zaman içerisinde, Choueiri Group çatısı altında temsil edilen tüm farklı şirketlere de medya partnerlerimizle eşit şekilde fırsatlardan yararlanmasını sağlayacaktır. Eminim ki diğer pazarlarda olduğu gibi, takımımız ve yeni Türkiye temsilcimiz bu amaca ulaşmak için hiçbir çabadan kaçınmayacaktır.

Pierre Choueiri ayrıca şunu da ekledi ‘’Pazar lideri olarak, MBC Grup trend belirleyici yeniliklere öncülük etmiş, Arapça izleyiciye hitap eden Arapça dublajlı Türk dizilerini yayınlamaya başlamıştı. Net bir şekilde, bu dizilerin büyük başarısı, kendi markalarını MENA bölgesinde ön plana çıkarmak için MBC Grubu’nun Tv kanallarından faydalanmak isteyen Türk reklamvereninin de dikkatini çekmişti. Bu umut vaadeden pazarda, böyle değer yaratacak bir aktivitenin içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz ve reklamverenin ve temsil ettiğimiz medyanın ihtiyaçlarına en iyi şeklide cevap vermeyi heyecanla beklemekteyiz.