Mazhar Alanson'dan papağan çıkışı! Genç Babayiğit çocuk şehit olmuş...

İstanbul Üsküdar'da hayranlarıyla buluşan Mazhar Alanson, MasterChef'ten diskalifiye edilen Murat Özdemir'in işkencesine maruz kalarak telef olan papağan için dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Mazhar Alanson'dan papağan çıkışı! Genç Babayiğit çocuk şehit olmuş... - Sayfa 1

Mazhar Alanson, Üsküdar Belediyesi'nin ev sahipliğinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde sahneye çıktı. Sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan ünlü şarkıcının Murat Özdemir'in işkencesine maruz kalan papağan Bahtiyar'a ilişkin de dikkat çeken bir yorumda bulundu.

15
Mazhar Alanson'dan papağan çıkışı! Genç Babayiğit çocuk şehit olmuş... - Sayfa 2

Alanson, "Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Neler oluyor orada. Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı. Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor " dedi. Öte yandan ünlü şarkıcı sevilen şarkısı 'Yandım Yandım'ı nasıl yazdığını da anlattı.

25
Mazhar Alanson'dan papağan çıkışı! Genç Babayiğit çocuk şehit olmuş... - Sayfa 3

Şarkısının aslında Kabe'ye yazdığını belirten ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, "Yandım Yandım' kısmını Medine'de yazdım. Yandım'ı birinci gün not defterime düşüyorum. İkinci gün 'Ah ki ne yandım' yazmışım...

35
Mazhar Alanson'dan papağan çıkışı! Genç Babayiğit çocuk şehit olmuş... - Sayfa 4

Şimdi ben nerede yazmış olduğumu söylemesem, şarkıyı size açıklamasam siz onu bir aşk şarkısı olarak dinliyorsunuz. Sonra bana şarkılar söyleten kadın mevzusu olmuş...

45