MasterChef’te kan aktı! Yarışmacı çığlık çığlığa bağırdı!

TV8’in sevilen programı MasterChef’in yeni bölümünde yarışmacı Bozbey Muratcan, stüdyoda korku dolu anlar yaşattı. Soğan Dolması yaparken elini kesen yarışmacı bir anda kanlar içerisinde kaldı.

MasterChef’te kan aktı! Yarışmacı çığlık çığlığa bağırdı! - Sayfa 1

Şefler ve sağlık görevlisi, yarışmacıdan yemeği bırakmasını isterken, Bozbey ise yemek yapmaya devam etti. “Bu kan durmaz” denilen ve çağrılan sağlık görevlisinin müdahalesi sırasında çığlıklar atan Bozbey’in mücadele ruhu, 3 şef tarafından da büyük takdir gördü.

19
MasterChef’te kan aktı! Yarışmacı çığlık çığlığa bağırdı! - Sayfa 2

MasterChef’te bugün soğan dolması yemeği için yarışıldı. Üçlü düellolara devam edilen yeni bölümde, yarışmacılardan Bozbey Muratcan, büyük bir talihsizlik yaşadı. Bozbey, doğrama yaptığı esnada ani bir hareketle elini kesti. Yarışmacının acı içinde kıvrandığını fark eden şef Somer Sivrioğlu, sağlık görevlisini çağırdı. Fakat tüm müdahalelere rağmen Bozbey’in elinden kan akmaya devam etti.

29
MasterChef’te kan aktı! Yarışmacı çığlık çığlığa bağırdı! - Sayfa 3

MasterChef yarışmacısı kanlar içinde kaldı!

TV8’in sevilen sevilen yarışma programı MasterChef'in yeni bölümünde Bozbey Muratcan, Rumeysa Sara ve yarışmacı Dilara yarıştı. İkinci turda yarışan üç yarışmacı, bu defa soğan dolması için karşı karşıya geldi. Dolmanın yapımı sırasında adrenalin dolu anlara sahne olan stüdyoda soğan dolması yarışmacıları epey zorladı.

39
MasterChef’te kan aktı! Yarışmacı çığlık çığlığa bağırdı! - Sayfa 4

Yarışmacılar zamanlamada sorun yaşarken dolma yapımı esnasında korku dolu anlar da yaşandı. Şef Mehmet Yalçınkaya’nın "Teknik bir yemek, zor bir yemek" dediği yemeğin yapımında yarışmacılardan Bozbey, elinden yaralandı.

49