Magazin
15 Ara 2021 15:28 Son Güncelleme: 15 Ara 2021 16:18

Masterchef'in ünlü ismi Danilo Zanna tek celsede boşandı!

Ünlü İtalyan şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten tek celsede boşandı.

MasterChef yarışmasının sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Mahkeme çiftin çocukları için ortak velayet kararı verdi. Zanna istediği zaman çocuğunu görebilecek.

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre; İstanbul 17. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek avukatlarıyla geldiler. Duruşmaya gizlilik nedeniyle basın mensupları alınmadı. 

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek'in protokol kapsamında boşanmalarına karar veren mahkeme çiftin 8 yaşındaki çocukları için ise ortak velayet kararı aldı.Buna göre Danilo Zanna istediği zaman çocuğunu görebilecek, çocuğunun eğitim,sağlık ve tüm masraflarını karşılayacak.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Duruşma çıkışında basın mensuplarının sorusu üzerine Danilo Zanna, "Üzüldüm. Her şey yolunda" dedi. Zanna'nın avukatı Altın Mimir ise "Tanıkların müşterek çocukları var, anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları arkadaşlıkları devam edecek oğulları için her zaman bir arada olacaklar" dedi.

BİR DAHAKİNE!

Danilo Zanna adliyeden ayrılırken bir memurun çay içelim teklifine ''İnşallah bir dahakine'' dedi. Zanna daha sonra "Aman aman bir daha böyle bir şey yaşanmaz. Yanlış söyledim" dedi..