Magazin
18 Mar 2022 22:43 Son Güncelleme: 18 Mar 2022 22:45

MasterChef Türkiye'nin jüri üyesinden flaş itiraf!

'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, Mehmet Demirkol'un YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Sivrioğlu'nun itirafı sosyal medyayı salladı.

'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu’ndan çekişmeli davanın anlaşmalıya dönmesi sonucu boşanmıştı.

 MasterChef Türkiye' yarışmasındaki tavırları ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Somer Sivrioğlu, Mehmet Demirkol'un YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu.

 İKİ SEÇENEK SUNDU

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Mehmet Demirkol, programın 'O mu, bu mu?' kısmında Somer Sivrioğlu'na 2 seçenek sunarak birini tercih etmesini istedi.

 "MEHMET İLE DOSTLUĞUMUZ ÇOK FARKLI"

 Mehmet Demirkol'un "Danilo mu, Mehmet mi?" sorusuna kahkaha atarak "Buna cevap vermem oraya girmem" diyen Somer Sivrioğlu, ardınan, "Ama şunu söyleyeceğim; Mehmet ile bizim dostluğumuz çok farklı. Benim de hayatımın çok farklı dönemlerinde gelişmiş bir dostluğumuz var. Danilo biraz daha küçük olduğu için, yoldaş olarak Mehmet demek daha doğru. Danilo kırılmaz ama onu da ayrıca çok severim." ifadelerini kullandı.

 TÜRKİYE'YE GELİŞ ÖYKÜSÜNÜ ANLATTI

 Geçtiğimiz yıl Hakan Bilgin'in YouTube'da yayınlanan 'Mekanın Sahibine Geldik' programına konuk olan şef, MasterChef'e nasıl şef olduğunu anlatmıştı: "Avustralya’da yaşıyordum ama Türkiye’den de kopamıyordum. Gastronomi turları düzenliyordum sık sık. ‘MasterChef başlıyor’ diye bir yazı gördüm sosyal medyada...

 Arkadaşıma ‘MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini, bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya’da pazarlarım’ dedim..."