MasterChef Türkiye'de skandal olay! Kıyması çalınan yarışmacı neye uğradığını şaşırdı!

MasterChef Türkiye 2022'nin yeni sezonunda müthiş mücadeleler başladı ve dün akşam ana kadroya giren ilk yarışmacı belli oldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise yaşanan skandal olay adeta damga vurdu. Yarışmacılardan Melih kıymasını bulamayınca gerçek ortaya çıktı. Somer Şef ise bu durum karşısında olay bir tepki gösterdi.

MasterChef Türkiye'de skandal olay! Kıyması çalınan yarışmacı neye uğradığını şaşırdı! - Sayfa 1

MasterChef 2022'nin yeni bölümünde bu akşam yine nefes kesen anlar yaşanmaya devam edecek. Ana kadroya girmek için final turunda mücadele eden yarışmacılar bu akşam bir kez daha şefler tarafından verilen tabakları en iyi şekilde yapmaya çalışacak.

113
MasterChef Türkiye'de skandal olay! Kıyması çalınan yarışmacı neye uğradığını şaşırdı! - Sayfa 2

Programın yeni bölüm fragmanında ise yaşanan olay adeta damga vurdu. Melih'in başına gelen olaya Somer Şef tepki gösterdi.

213
MasterChef Türkiye'de skandal olay! Kıyması çalınan yarışmacı neye uğradığını şaşırdı! - Sayfa 3

GİZLİCE ARKADAŞININ KIYMASINI ALDI

MasterChef Türkiye 2022'nin bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümünde skandal bir olay yaşanıyor.

313
MasterChef Türkiye'de skandal olay! Kıyması çalınan yarışmacı neye uğradığını şaşırdı! - Sayfa 4

Final turunun ikinci gününde ana kadroya girmek için mücadele eden yarışmacılardan Melih, hazırlayıp lezzetlendirdiği kıymasını bir türlü bulamıyor. Somer Şef, Melih'in yanına gelip "Kıyman kayıp mı?" diye soruyor ve Melih, kıymasının kayıp olduğunu söyleyince yarışmacılardan biri 'Ben aldım' şeklinde cevap veriyor.

413