Televizyon
06 Eki 2020 08:33 Son Güncelleme: 06 Eki 2020 09:19

MasterChef Duygu'dan veda açıklaması: Çok fazla nedenim var

MasterChef Türkiye'den elenen son yarışmacı Duygu Acarsoy olmuştu. Duygu, MasterChef eleme turunda yaptığı yemeğe kasıtlı olarak fazla tuz koymuştu. MasterChef Duygu, şeflere bilerek ve isteyerek kötü yemek yaptığını itiraf etti ve yarışmadan elenmişti.

Google Haberlere Abone ol

MasterChef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından olan Duygu Acarsoy, geçtiğimiz hafta yarışmadaki açıklamalarıyla dikkat çekmişti. Evlenmek üzere olduğu kişi tarafından aldatıldığını öğrenen Duygu, zor günler yaşamıştı. Yaşadığı bunalımlı günlerin ardından ise Duygu, MasterChef'ten elenmek için yaptığı yemeği sabote etmiş ve yarışmadan elenmişti.

Şeflere kasıtlı olarak kötü yemek yaptığını itiraf eden Duygu, "Ben bilerek ve isteyerek kötü tabak çıkardım. Ben bir akademisyenim, üniversitede eğitmen olarak çalışıyorum. O yüzden ben bir tercih yapmak zorunda kaldım ve akademik kariyerim bu durum karşısında biraz daha ağır bastı. O yüzden de yemeğimi kötü yaptım" ifadelerini kullanmıştı.

SOSYAL MEDYADAN VEDA AÇIKLAMASI YAPTI
MasterChef Türkiye'de yaptığı itirafla damga vuran Duygu Acarsoy, elemenin ardından Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Duygu, açıklamasında şunları ifade etti:

"Bu yazıyı yazmanın bu derece zor olabileceğini hiç düşünmemiştim. Kaç kere yazdım sildim bilemiyorum ama yine de kendimi en iyi ifade edebildiğim yol, yazmak sanırım. Öncelikle bu 3 aylık süreçte üzerimde emeği olan değerli şeflerim ve yapım ekibine sonsuz teşekkür ederim. Biraz önce hepinizin de izlediği gibi bile isteye MasterChef 2020'den çekildim. Kendimce büyük ve çok fazla nedenim var; öğretmenliğin verdiği sorumluluk hissi var, beni her zaman destekleyen kıymetli öğrencilerim var, mecbur mücbir sebebim, yarışma süresince okuldaki programı uzaktan götürme şansım varken son dakika senatonun canlı ders istemesiyle yarışmadan ayrılma kararı aldım. Yürüdüğüm yolda çok şey öğrendim çok ağladım, ağladıkça çok daha güçlendim. Bu asla bir son değil, yeni projelerle tekrar tekrar karşılaşacağız. Benimle gülüp benimle ağlayan her zaman mesajlarıyla destek olan destekçilerim hakkınızı helal edin. Yeniden güzel günlerde görüşmek dileğiyle."