Magazin
01 Mayıs 2021 09:27 Son Güncelleme: 01 Mayıs 2021 14:09

MasterChef Duygu Acarsoy'dan karnı burnunda poz: Anne oluyorum

'MasterChef Türkiye 2020'nin iddialı yarışmacılarından Duygu Acarsoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğunun müjdesini verdi. Acarsoy, bir sonraki paylaşımında ise bir kız bebeğinin olacağını duyurdu.

Katıldığı 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasıyla şöhrete kavuşan Duygu Acarsoy, çekim esnasında nişanlısının kendisini aldattığını öğrenip duygusal anlar yaşamıştı. Birkaç gün sonra nişanlısını yanlış anladığını ve evlilik kararı aldıklarını söyleyen Acarsoy, barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz yıl evlenmişti.

BEBEK BEKLİYOR
MasterChef Duygu, bu sefer de sosyal medya hesabından eşiyle göbeklerini gösterdiği bir pozu paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. Instagram hesabından mutlu haberi takipçileriyle paylaşan Duygu Acarsoy ve eşine tebrik mesajları yağdı. Acarsoy, eşi Uğur Atun ile paylaştığı pozuna, "Göbekler yarışıyor adlı fotoğrafımız" notunu düştü.

 

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI
Gelen mesajların ardından göbeğinin iyice belli olduğu bir fotoğrafını paylaşan Duygu, "Kızım ve ben" diyerek bebeğinin cinsiyetini de açıklamış oldu.