Dünya
05 Kas 2019 18:51 Son Güncelleme: 05 Kas 2019 18:54

Marvel setinde bomba paniği! Ölümden döndüler!

'The Eternals' filminin çekimleri İspanya'daki Fuerteventura Adası'nda devam ederken olağanüstü bir durum yaşandı. Başrol oyuncuları Angelina Jolie ve Richard Madden'in sahnelerinin çekildiği sırada sette bomba paniği yaşandı.

Marvel Sinematik Evreni(MCU) filmi 'The Eternals'ın çekimleri İspanya'da devam ediyor. 6 Kasım'da vizyona girmesi planlanan filmin çekimlerine olağanüstü bir durum yüzünden ara verildi.

Independent'ın haberine göre, filmin bir sahnesi için Kanarya Adaları'na bağlı Fuerteventura Adası'nda bulunan film ekibi sette henüz patlamamış bir bomba bulunmasıyla panik yaşadı ve çekimlere ara vermek zorunda kaldı.

 Sette başrol oyuncuları Angelina Jolie ile Richard Madden'in de bulunduğu ve ihbar üzerine güvenli bölgelere sevk edildikleri belirtildi.

'Yüzyıllardır el değmemiş'

Sette çalışan bir kişi The Sun'a yaptığı açıklamada "Gerçekten çok korkutucuydu. Yüzyıllardan beri el değmemiş bir bomba. Ama ona yaklaştığımızda ne olacağını bilemeyiz" diye konuştu.

Bombanın bölgeye nasıl geldiği bilinmiyor ancak Fuerteventura Adası'nın İkinci Dünya Savaşı zamanında Alman askeri üssü olarak kullandığı belirtiliyor.

Yönetmen koltuğunda Chloe Zhao'nun oturduğu 'The Eternals' 'Thena' rolünde Angelina Jolie, 'Ajak' rolünde Salma Hayek, 'Sersi' rolünde Gemma Chan, 'Dane Whitman/Black Knight' rolünde Kit Harington, 'Ikaris' rolünde Richard Madden, Kingo rolünde de Kumail Nanjiani yer alıyor.

Film, tarihi ve medeniyetleri şekillendiren ölümsüz bir varlık yarışına odaklanıyor.