Reklam PR
10 Ağu 2015 14:33 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:47

Martı Grubu'ndan Taksim'de bir ilk! 5 yıldızlı oteli yönetecek!

Son 2 yıldır, ‘Kadınlarla güçlendirilmiş Yönetim Kurulu Ödülü’nü alan Martı Grubu'na yeni bir kadın yönetici daha atandı.

Uzun zaman sonra Taksim bölgesinde 5 yıldızlı otel kategorisinde ilk defa bir kadın Genel Müdür görev yapacak.

2 yıldır Martı Hotels&Marinas bünyesinde Martı Istanbul Hotel’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Feyza Yücefer görevine otelin yeni Genel Müdürü olarak devam edecek.

İsviçre' de otelcilik eğitimi aldıktan sonra kariyer hayatına Çırağan Palace Kempinski’de başlayan Feyza Yücefer, Türkiye'de Swissotel, Renaissance, IHG zincirlerinde, Amerika, Maldivler ve Hırvatistanda  5 yıldızlı otellerde Satış & Pazarlama, Ziyafet  ve Odalar Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı.

Martı Istanbul Hotel, Zeynep Fadıllıoğlu tarafından dizayn edilmiş 270 odası, 4 outleti ve 1000 m2 Wellness & Spa alanı ile 3 yıldır Taksimde 5 yıldızlı ve American Academy of Hospitality Sciences tarafından verilmiş 5 Star Diamond Award ile hizmet vermekte. Otel, kısa süre içerisinde Conde Nast Traveller tarafından ‘The World’s Best New Hotel’, Elite Traveler tarafından ‘Best on the Planet’ ve Fodor’s 100 gibi ödüllere layık görüldü.