Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı Atv'nin yeni dizisi “Maraşlı”nın ilk tanıtımı yayında.

Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı - Sayfa 1

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” ATV ekranlarından izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. “Maraşlı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

Dizinin tanıtımını buradan izleyebilirsiniz.


15
Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı - Sayfa 2

Maraşlı (Burak Deniz) ve Mahur (Alina Boz)’un sahafta tanıştıkları ilk günle başlayan tanıtımda, Maraşlı’nın kızıyla yaşadığı acı dolu günü sorgu odasında anlatması dikkat çekti. Maraşlı ve Mahur’un uyumlarının göz doldurduğu fragmanda ikilinin aksiyon dolu sahneleri tanıtımda yer aldı.

Burak Deniz’in eski asker ‘Maraşlı’ karakterine hayat verdiği dizide oyuncu Alina Boz, fotoğraf sanatçısı ‘Mahur’ karakterini canlandırıyor.


25
Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı - Sayfa 3

Senaryosunu Ethem Özışık’ın, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin görkemli kadrosunda; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.


35
Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı - Sayfa 4

Dizinin konusu; Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.


45