Spor
28 Mayıs 2024 15:15 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 15:17

Mahmut Uslu, Mourinho'nun geleceği tarihi açıkladı!

Fenerbahçe'de yapılacak olan başkanlık seçimlerinde Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alan eski Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Jose Mourinho-Aziz Yıldırım görüşmesi için tarih verdi.

Fenerbahçe'nin deplasmanda Galatasaray'ı yenmesindeki en büyük etkenin Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamalar olduğunu söyleyen Mahmut Uslu, "Takımın üzerindeki ölü toprağını Aziz Yıldırım'ın konuşması kaldırdı. Bana göre derbi galibiyeti Aziz Yıldırım'a yazılmalı." ifadesini kullandı.

Mahmut Uslu, haziran ayındaki seçimle alakalı ise taraftarlara ve üyelere şöyle seslendi:

"Bize taraftarlar taşın altına elinizi sokun diyorlardı. Biz de elimizi taşın altına koyduk. Biz F.Bahçe için her şeyi yaparız. Herkesle savaşınız. Ama biz politika yapmayız. Fenerbahçelilerin hepsi taraftarlar da dahil olursa yüzde 80'i Ali Koç'un gitmesini istiyor. Ancak üyeler nasıl bir tutum sergiler bilemiyoruz. Bizim dönemimiz, durumumuz belli. Herkes iyi düşünsün taşınsın. Umarım bu durum 9 seneye çıkmaz."

Mahmut Uslu, Florya'daki şampiyonluk kutlamalarında Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un küfürlü tezahürata eşlik etmesi hakkında ise tek kelimelik cevap verdi: "Okan Buruk'a yakıştı."

"1'İNDE Mİ 2'SİNDE Mİ BİTER BİLMEM"

Jose Mourinho'nun son durumu hakkında da açıklama yapan Mahmut Uslu, "Aziz Başkanın cumartesi günü Londra'ya gidip görüşüp görüşmeyeceğini bilmiyorum. Daha önce gittik görüştük. Başkanın ilk görüşmesinden sonra görüşmeler de oldu. 1'inde mi 2'sinde mi biter bilmem" dedi.