Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı!

Dokuz yıl aradan sonra İmparator İbrahim Tatlıses'in sunumuyla tekrar seyircisiyle buluşan 'İbo Show', her hafta başka bir polemikle gündem oluyor. Mahmut Tuncer, katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses'e olan kırgınlığını dile getirdi ve İbo Show itirafıyla dikkatleri üzerine çekti.

Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı! - Sayfa 1

Uğradığı silahlı saldırının ardından uzun bir tedavi süreci geçiren ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, dokuz yıl ara verdiği İbo Show'la ekranlara muhteşem bir dönüş yapmıştı. Mahmut Tuncer'in İbo Show'a katılıp katılmayacağı ve ikili arasında yaşanan küslükteki son durum merak konusu oldu.


19
Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı! - Sayfa 2

Geçtiğimiz gün katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Mahmut Tuncer, İbrahim Tatlıses hakkında ilk kez konuştu.


29
Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı! - Sayfa 3

Sıkı dost olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses yıllar önce küsmüştü. Aralarında ne geçtiğine dair açıklama yapmayan ve sessiz kalan ikiliden Mahmut Tuncer, eski dostu hakkında ilk kez konuştu.


39
Mahmut Tuncer'den flaş İbo Show itirafı! - Sayfa 4

'BELKİ ÇAĞIRDI BEN GİTMEDİM'

Erol Köse'nin sorduğu 'İbo Show'a gider misin?' sorusuna 'Baş tacı. Bize emeği çoktur. Saygımız, sevgimiz sonsuz ama beni çağırırsa gitmem. Belki çağırdı, ben gitmedim' yanıtını veren Mahmut Tuncer kafaları karıştırdı.


49