Magazin
29 Eyl 2017 07:02 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:09

Magazin kulislerinde sürpriz iddia! Defne Samyeli gönlünü kime kaptırdı?

Son dönemde ayrılık, skandal ve boşanmalarla dolu magazin dünyasında şimdi de bu sürpriz yakınlaşma konuşuluyor....

Kızları Derin ile Deren'in babası mimar Eren Talu'dan 2011'de boşandıktan sonra nişanlandığı Prof. Dr. Emre Alkin'le bu yılın başında yollarını ayıran Defne Samyeli, iddiaya göre gönlünü Ali Sunal'a kaptırdı..

Takvim gazetesinde yeralan habere göre 45 yaşındaki Defne Samyeli, 1 aydır 40 yaşındaki oyuncu Ali Sunal ile arkadaşlığının boyutunu ilerletti.

SOSYAL MEDYA ELE VERDİ
Yakın dostları aracılığıyla tanışan ikilinin yaklaşık 1 aydır da gizli gizli görüştüğü konuşuluyor. Daha önce birbirlerini sosyal medyada takip etmeyen Defne Samyeli ile Ali Sunal, takipleşmeye de başladı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz gün 40 yaşına giren Sunal için 'La Scarpetta' adlı mekanda düzenlenen sürpriz doğum günü partisine de katıldı.YAŞ GÜNÜNDE DE VARDI
Şimdilik birbirlerini tanıma aşamasında oldukları konuşulan ikiliden Samyeli, yaş günü partisinde çekilen kareleri de "İyi ki doğmuşsun. Hep beraber nice mutlu senelere. Hayat pijama rahatlığında olsun" notuyla paylaştı. Oyuncu Gökçe Bahadır'la 6 aylık evliliği 2012'de biten Ali Sunal'la Samyeli'nin bu buluşmalarının sebebinin ise dostluk mu yoksa aşk mı olduğunu da önümüzdeki günler gösterecek.

JESTLERİYLE MEST ETTİ
Çapkınlıklarıyla ünlü Ali Sunal'ın 2 çocuk annesi Defne Samyeli'yi aşka ikna etmek için jest üstüne jest yaptığı da konuşulanlar arasında….