Gündem
16 Kas 2015 09:45 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:10

Maçta kavga çıktı, Nejat İşler jandarmanın yakasına yapıştı!

1-1 sona eren Gümüşlük Gençlikspor-Turgutreisspor karşılaşmasında maç sonrası olaylar yaşandı.

Bodrum ilçesinde oynanan ve Gümüşlük Gençlikspor ile Turgutreisspor müsabakasının ardından futbolcular arasında arbede çıktı.

Sahada sert bir futbol sergilenirken oyuncular arasında zaman zaman gergin anlar yaşandı. Karşılaşmanın 30’uncu dakikasında Turgutreisspor’dan Zekeriya’nın golü ile ilk yarı ev sahibi takımın 1-0 üstünlüğünde tamamlandı.

MAÇI TRİBÜNDEN İZLEDİ
İlk yarıyı stat içerisinde soyunma odaları önünde izleyen Gümüşlük Gençlikspor Başkanı oyuncu Nejat İşler, maçın ikinci yarısını taraftar grubunun arasında izlemeyi tercih etti.

Taraftarlarla birlikte tezahürat yapan ve takımına destek veren İşler, zaman zaman maçın hakemine de tepki gösterdi.

Karşılaşma her iki takımın attığı gollerle 1-1 eşitlikle sona ererken, maç bitiminde iki takım futbolcuları arasında tartışma çıktı. Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine sahaya giren jandarma ekipleri ile takım yöneticileri, futbolcuları güçlükle yatıştırarak saha dışına çıkardı.NEJAT İŞLER JANDARMANIN YAKASINA YAPIŞTI
Maç bu sonuçla sona ererken, hakemin bitiş düdüğü ile saha bir anda karıştı. Her iki takımın bazı oyuncuları arasında yaşanan arbedede, jandarma ve kulüp yöneticileri devreye girdi.

Nejat İşler önce kendi takımının soyunma odasına, ardından da ev sahibi ekibin oyuncularının odasına girdi.

İşler'in jandarmanın yakasına yapıştığı görüldü.