Spor
17 Mayıs 2022 18:31 Son Güncelleme: 17 Mayıs 2022 20:42

Los Angeles Lakers forması giyen Rajon Rondo, eski eşi ve çocuklarını ölümle tehdit etti

NBA'in deneyimli isimlerinden birisi olan Rajon Rondo'nun eski eşini ve iki çocuğunu ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

NBA'de Los Angeles Lakers forması giyen Rajon Rondo için şok eden bir iddia ortaya atıldı.

TMZ Sports'un haberine göre, Rajon Rondo'nun eski eşi Ashley Bachelor'a ve iki çocuğuna silah çektiği iddia edilirken ölüm tehditlerinde bulunduğu yazıldı.

Haberde, Ashley Bachelor'ın yaşadığı bu olayın ardından kendisi ve iki çocuğu için koruma emri çıkarılması istediği belirtildi. Ashley Bachelor ifadesinde, Rondo ve çocuğu konsol oyunu oynarken çocuğundan çamaşırları ayırmasını istediğinde Rajon Rondo'nun çok sinirlendiği ve oyun konsolunu duvara fırlatarak evdeki eşyalara zarar vermeye başladığını söyledi.

"SEN ARTIK ÖLÜSÜN"

Bachelor, yaşanılanların ardından kendisinin ve çocuğunun çok korktuğunu belirtirken Rondo'nun kendisine "Sen artık ölüsün!" diyerek evden çıktığını ve 15 dakika sonra elinde bir silahla geri döndüğünü dile getirdi.

Eski eşini sakinleştirmeye çalıştığını söyleyen Bachelor, Rondo'nun onu dinlemediğini ve "Çocuklarımı getir!" diye bağırdığını ifade etti.

Bachelor eski eşinin tavırlarından korktuğu için çocuğunu getirmek zorunda kaldığını belirtirken Rajon Rondo'nun çocuğuna bağırarak babasından neden korktuğunu sorduğunu iddia etti.

Ashley Bachelor sonrasında ise Rondo'nun annesi ve babasının olay yerine gelmesiyle beraber ayrıldığını ifade etti.

"OĞLUMUZA FİZİKSEL OLARAK ZARAR VERİYOR''

Ashley Bachelor'ın koruma emrinin çıkarılması için verdiği ifade şu şekilde:

"Benim ve çocuklarımın güvenliği için son derece endişeliyim. Rajon'un değişken, düzensiz ve patlayıcı davranışlar gösterdiği geçmişi var. Sözlü, duygusal ve finansal olarak istismarcı. Oğlumuza fiziksel olarak zarar veriyor ve hakaretlerde bulunuyor."

Haberde, Ashley Bachelor'a yerel bir yargıç tarafından kendisi ve iki çocuğu için koruma verildiği öğrenilirken Rajon Rondo'nun ise polis tarafından herhangi bir suç şüphelisi olarak tutuklanmadığı yazıldı.