Magazin
06 Mayıs 2022 09:54 Son Güncelleme: 06 Mayıs 2022 10:22

Londra'dan dönen Bergüzar Korel'i çıldırtan olay! "Kimsenin çocuğu, yatak odası hakkında..."

Bir süredir Londra'da yaşayan ve ara ara Türkiye'ye dönen Bergüzar Korel yaşadığı bir olayla çileden çıktı. Kızı Leyla ile yürüyüşe çıkan ve bir çiftle karşılaşan oyuncu Korel duydukları karşısında şoke oldu.

Sosyal medyayı sık kullanan ve 2 milyonu aşkın takipçisi olan oyuncu Bergüzar Korel, Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Bir süredir projeleri için İstanbul'da olan ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda kendisine ve 5 aylık bebeği Leyla'ya yapılan yorumlara sert çıktı.

Sabah’ın haberine göre, sosyal medya hesabından video yayınlayan Bergüzar Korel, "Laf söylemek hiçbirimize düşmez!" ifadelerini kullandı. 

"NEZAKETSİZ BİR DAVRANIŞ OLAMAZ"
Bergüzar Korel yaptığı açıklamada, "Yürüyordum bu çiftle karşılaştım. Leyla'ya baktılar. 'A ne kadar değişik bir kafası var' dedi. Dar, uzun ve ince', 'Anlayamadım' dedim ben de. 'Kafası bir değişik' dedi. Bu vakumlar var ya doğumda kullanılıyor. Ben o noktaya geldim ama kullanılmadı. Zaten öyle bile olsa bunu bir anneye söylemek kadar nezaketsiz bir davranış olamaz! Dar, ince bir kafası var, aynı Halit Bey'e benziyor' dedi. E yani yıllardır kocam! Bu arada Leyla gerçekten benim minyatürüm. Renkleri, alnının ortasındaki doğum lekesine kadar" diye konuştu.

Duruma oldukça sinirlenen ünlü oyuncu, "Ben sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesleğim, ünüm umrumda değil. Birlikte güzel vakit geçirmek benim hoşuma gidiyor. Ama görüyorum ki bu sıcaklık ve samimiyet aynı zamanda nezaketsizlik ve laubalilik kapılarını da sonuna kadar açıyor, kimi insanlar için herkes için söylemiyorum. Kimsenin çocuğu hakkında, kimsenin yaşamı, malı, mülkü, ne biliyim yatak odası, değeri hakkında laf söylemek hiçbirimize düşmez! Bunu bir kenara bırakalım" diye devam etti.