Magazin
06 Ağu 2021 14:16 Son Güncelleme: 06 Ağu 2021 14:25

Leyla Bilginel gönderilen yardımları paylaşıp isyan etti! ‘Bunlar nedir ya…’

Türkiye'nin birçok noktasında çıkan orman yangınları yüreklere ateş düşürdü. Ülkenin pek çok yerinden vatandaşlar yardım için seferber olurken, oyuncu Leyla Bilginel ise gelen yardımların bir kısmını göstererek isyan etti.

Marmaris'te bulunan oyuncu Leyla Bilginel, bugün Instagram hesabından paylaştığı video ile deprem böylesine yardım olarak gönderilen ‘çul çaput’ları görüntüledi ve isyan etti.

“BUNDA KİM YATAR ALLAH AŞKINA”

“Yardımın da bir düzgünü vardır yani. Evinizin çulunu çaputunu bir daha hiçbir yardıma, hiç bir afete bu şekilde göndermeyeceksin” diyen Bilginel, sözlerine şöyle devam etti:

“Kendinizin yatmadığı... Bari yüzlerini temizleyip yollasaydınız. Ev de çul çaput ne varsa göndermek değildir arkadaşım. Bunlar nedir ya, bunda kim yatar Allah aşkına! Şimdi bu çöple uğraşıyorlar bir de! Neyi nasıl toplayıp atacaklarını şaşırmış durumdalar.

“PIRIL PIRIL GELEN YARDIMLAR VAR”

Bazı fenomen arkadaşlar güzel güzel kolilerle, derli toplu sıfır, güzel eşyalarını yaptı ama bir çoğu da yardım yaptık havasıyla yardım yapılmaz. Kimin nasıl yardım yaptığını burada o kadar güzel gördüm ki. Kutu kutu, koli koli, pırıl pırıl gelen yardımlar var, bir de bu şekilde... Bu nedir Allah aşkına!

“JARTİYER, KULLANILMIŞ İŞ ÇAMAŞIRI...”

Bunların içinden jartiyerler mi çıkmıyor, topuklu ayakkabılar mı, gelinlikler mi... Bu nasıl bir şey! Kullanılmış iç çamaşırı mı.. Ya böyle bir şey olamaz ya!”

İşte o paylaşım…