Gündem
09 Mar 2021 14:04 Son Güncelleme: 09 Mar 2021 14:05

Levent Gültekin'e saldırıyla ilgili inceleme başlatıldı

Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü, gazeteci Levent Gültekin'e yönelik saldırıyla ilgili inceleme başlatıldığını söyledi. Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, Günlü'nün "5-6 ekip görüntüleri inceliyor" bilgisini verdiğini aktardı.

Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, dün akşam saatlerinde gazeteci Levent Gültekin'e yönelik düzenlenen saldırıyla ilgili yaşanan bir gelişmeyi aktardı.

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş'ın Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü ile görüştüğünü belirten Arslan, "Bu konuda inceleme başlatılmış. 'İnceleme' diyelim, soruşturma değil de inceleme başlatılmış. 5-6 ekip güvenlik kamerası görüntülerini inceliyormuş. Bizzat kendisi '5-6' dediği için ben de bu şekilde vermek doğru olur diye düşündüm. Suat Toktaş'a bilgi vermiş kaymakam" dedi.

​'Dün akşamki İki Yorum'u kırık parmakla yapmışım'

Öte yandan Gültekin, bugün kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda elleriyle kafasını ve yüzünü korumaya aldığı için parmaklarının kırıldığını söyledi. Bunun dışında durumunun iyi olduğunu belirten Gültekin, "Yani anlayacağınız dün akşamki İki Yorum’u kırık parmakla yapmışım" dedi.