Magazin
07 Eyl 2023 16:45 Son Güncelleme: 07 Eyl 2023 16:51

Leonardo DiCaprio, 25 yaşındaki yeni sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi

48 yaşındaki Leonardo DiCaprio, 25 yaşındaki Vittoria Ceretti ile bir mekanda öpüşürken görüntülendi. Genç kadınlarla ilişki yaşamasıyla sık sık adından söz ettiren DiCaprio'nun son görüntüleri de tepki çekti.

Sürekli 25 yaş altı kadınlar ile yaşadığı ilişkiler ile gündeme gelen ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, 25 yaşındaki yeni sevgilisi Vittoria Ceretti ile Ibiza'da öpüşürken görüntülendi. Ünlü oyuncu, görüntülerin yayılmasının ardından kadınlarla ilişki yaşaması nedeniyle eleştirildi.

HEM DANS EDİP HEM DE ÖPÜŞTÜLER

48 yaşındaki aktör, genellikle 25 yaş altı kadınlar ile ilişkiye başlayıp kadınlar 25 yaş üstüne çıkınca ilişkilerini bitirmek ile biliniyor. Mayıs ayında kendisinden yaşça küçük Vittoria Ceretti ile Cannes Film Festivali'nde Killers of the Flower Moon filminin prömiyerinde görüntülenen ikili, geçtiğimiz günlerde bir eğlence kulübünde ortaya çıktı. Samimi şekilde dans eden ikili, bir ara öpüştü.

DiCaprio, sosyal medyada kendisinden yaşça büyük olan kadınlar ile ilişki yaşadığı için eleştirilmesinin yanı sıra çoğu kullanıcı gelecek haziran ayında 26 yaşında girecek olan Vittoria Ceretti'e ayrılığa hazır ol mesajları verdi.