Magazin
17 Eyl 2014 23:10 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:44

Lady Gaga İstanbul'dan giderken de yürek hoplattı!

Bugün akşam üzeri kaldığı otelden ayrılan Lady Gaga, Atatürk Havalimanı'nda özel uçağına binerken adeta yürek hoplattı.

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Lady Gaga, dün akşam İstanbul'da verdiği konserin ardından bugün saat 16.30 sıralarında İstanbul'da kaldığı otelden ayrıldı.

Lady Gaga, otelden köpeğiyle birlikte çıkarken, kendisini bekleyen bir grup hayranının yanına giderek kısa bir süre sohbet etti. Hayranlarıyla fotoğraf çektiren sanatçı, imza da verdi. Bir hayranına sarılan Lady Gaga, grupla birlikte gazetecilere poz verdi.

Ünlü şarkıcı, bir hayranının elindeki posteri de gazetecilere gösterdi.Gaga'nın yine iddialı bir kıyafet giydiği görüldü. Lady Gaga, daha sonra kendisine tahsis edilen özel minibüsle otelden ayrıldı.

HAYRANLARI SAATLERCE BEKLEDİ

Bu arada, Lady Gaga'nın ekibine ait 100'ün üzerinde valiz, saatler öncesinden kamyonete yüklenerek Atatürk havalimanı'na gönderildi. Sanatçının bir grup hayranı ise uzun süre otelin önünde bekledi. Saat 16.30 sıralarında, ünlü şarkıcıdan önce, çok sayıda valizi kendisini bekleyen özel araca yüklendi.

KORUMASI SİPER OLDU AMA...

Dün akşam İTÜ Stadyumu'nda konser veren Lady Gaga İstanbul'dan ayrıldı. Amerikalı şarkıcı, Atatürk Havalimanı'nda özel uçağına binerken adeta yürek hoplattı.

Yüksek platformlu ayakkabıları yüzünden şarkıcının koruması araçtan inmesine yardım ederken, derin yırtmacıyla bir hayli zorlanarak uçağına binen Lady Gaga, rüzgarın da etkisiyle bol bol frikik verdi.

Bacağında dövmesiyle dikkat çeken Lady Gaga'nın görüntü vermemesi için koruması "siper" oldu. Lady Gaga, saat 17.45'te özel uçağıyla İstanbul'dan Atina'ya uçtu