Kutsi'nin eşi Sibel Ülker'den şok sözler: Bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Kutsi, rol aldığı dizinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile geçtiğimiz yıl evlenmişti. Bir süredir haklarında ayrılık dedikoduları çıkan çiftten Sibel Ülker, sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü: Çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım...

Kutsi'nin eşi Sibel Ülker'den şok sözler: Bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! - Sayfa 1

Feyza Çıpa ile 8 yıllık ilişkisini bitirdikten kısa bir süre sonra, 11 Mart 2021'de Sibel Ülker ile hayatını birleştiren Kutsi'nin evliliği şaşırtmıştı.

18
Kutsi'nin eşi Sibel Ülker'den şok sözler: Bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! - Sayfa 2

Kutsi, “Benim Annem Bir Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile Gaziantep'te nikah masasına oturmuştu. Sibel Ülker'in, Kutsi ile yer aldığı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması sürpriz aşkı ortaya çıkarmıştı.

28
Kutsi'nin eşi Sibel Ülker'den şok sözler: Bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! - Sayfa 3

"BAZI İNSANLAR GERÇEK HAYATTA DAHA İYİ OYUNCU!"

Uzun süredir birlikte görüntü vermeyen çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildi. Instagram hesabından sert bir açıklama yapan Sibel Ülker, "Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım... Şu an söyleyeceğim tek şey bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! Ve o maskelerinin altında hiç bilmediğiniz yüzleri var!" mesajını paylaştı.

Bu açıklamaların ardından gözler Kutsi'ye çevrildi. Ünlü oyuncu sessizliğini koruyor.

38
Kutsi'nin eşi Sibel Ülker'den şok sözler: Bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! - Sayfa 4

ESKİ EŞTEN MANİDAR PAYLAŞIM

Yaşananların ardından Kutsi'nin 2008–2015 yılları arasında evli kaldığı Sinem Bayraktutar, sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı. Bayraktutar, paylaşımına 'Adamım' notunu düştü.

48