Kuruluş Osman oyuncusundan veda mesajı

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, Atv ekranında ikinci sezonuyla ekrana gelen ‘Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Tamer Yiğit, veda mesajı verdi.

Kuruluş Osman oyuncusundan veda mesajı - Sayfa 1

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, Atv ekranında ikinci sezonuyla ekrana gelen ‘Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Tamer Yiğit, karakterinin ölümüyle 39’uncu bölümde diziye veda etti.

18
Kuruluş Osman oyuncusundan veda mesajı - Sayfa 2

MEHMET BOZDAĞ’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Usta oyuncunun vedasının ardından ‘Kuruluş Osman’ın yapımcısı, senaristi ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ sosyal medyadan bir teşekkür mesajı yayınladı. Bozdağ, “Koca çınardan çok şey öğrendik. Bilgisi ve nezaketiyle gönüllerimizde taht kurdu. İş aşkı ve disipliniyle örnek oldu. Tamer Yiğit abi iyi ki varsın. İyi ki bizimle oldun” sözleriyle usta oyuncuya veda etti.

28
Kuruluş Osman oyuncusundan veda mesajı - Sayfa 3

İkinci sezonda Ertuğrul Bey karakterini canlandıran Tamer Yiğit, projeye veda etmeden önce Bozdağ Film Youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

38
Kuruluş Osman oyuncusundan veda mesajı - Sayfa 4

“58 SENEDİR SETLERDEYİM BÖYLESİNİ GÖRMEDİM”

Ertuğrul Bey’in ölümü ile diziye veda eden usta oyuncu Tamer Yiğit, “58 senedir sinema yapıyorum. Bu kadar hazırlıklı, bu kadar fevkalade imkanlarla donatılmış bir sete ilk defa şahit oluyorum. Prodüksiyon, reji, teknik ekip, dekor her şey çok mükemmel. Bu sette olmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun bir süre ara verdim, çok iyi bir dönüş oldu benim için. Osmanlı tarihini yazan Ertuğrul Gazi’yi oynuyorum. Mükemmel bir şahsiyet. Canlandırabiliyorsak, gerçek şahsiyetini verebiliyorsak, oyuncu olarak ne mutlu bana. İnşallah yolumuz açık olur, Allah utandırmasın” şeklinde konuştu. 

Tamer Yiğit'in veda mesajını izlemek için TIKLAYINIZ

48