Kuruluş Osman kadrosuna flaş transfer! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı?

atv ekranındaki üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’, 74’üncü bölümüyle 8 Aralık Çarşamba akşamı 20.00’de ekrana gelecek. Dizinin kadrosuna iki oyuncu daha dahil oluyor.

Kuruluş Osman kadrosuna flaş transfer! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 1

‘Kuruluş Osman’ kadrosuna bu bölümde Vezir Alemşah rolüyle Taner Turan ve ayrıca Berk Erçer dahil olacak.

118
Kuruluş Osman kadrosuna flaş transfer! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 2

BORAN ALP İNFAZ EDİLECEK Mİ?

‘Kuruluş Osman’ın 74’üncü bölümde Osman Bey adeta dört koldan kuşatılıyor. Madendeki patlamanın ardından tekfurlara esir düşen Boran Alp, Tekfur Nikola tarafından infaz edilmek üzereyken, Selçuklu Veziri Alemşah, Osman Bey’i kontrol altına almak hedefiyle Bitinya’ya geliyor. Yakalanan Turgut Bey ve Mari ise Osman Bey’in yardımına muhtaç!

218
Kuruluş Osman kadrosuna flaş transfer! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 3

TURGUT BEY ÖLÜMÜN KIYISINDA

İnegöl’ün madenlerini ele geçiren Osman Bey’e tekfurların kurduğu tuzak sonucunda yaşanan patlama ortalığı karıştırır. Osman Bey mahsur kalan alplerine ulaşmaya çalışırken, Boran Alp esir düşer. Peşlerindeki askerlerinden daha fazla kaçamayan Turgut Bey ve Mari ise Tekfur Nikola’ya yakalanır.

318
Kuruluş Osman kadrosuna flaş transfer! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 4

TEKFUR KOSSES’İN KILICI ŞEYH EDEBALI’NIN BOĞAZINDA!

Kayı Obası, Boran’ın esaretiyle yıkılır ve Osman Bey esir alpini kurtarabilmek için İnegöl Kalesi’ni hedef almaya hazırlanırken, bölgeye gelen Selçuklu Veziri Alemşah’ın Kayı Obası ziyaretinde “Osman Bey başına buyruk hareket etme devrin bitti” sözleri tekfurlar için yeni bir umut haline gelir! Tekfur Kosses’in Şeyh Edebalı’nin boğazına kılıcını dayaması bayrağı taşıran son damla olur!

418