Magazin
28 Kas 2022 19:08 Son Güncelleme: 29 Kas 2022 00:08

Kurtlar Vadisi'nin İskender'inden yeni proje! Ters köşe yapacak...

Kurtlar Vadisi Pusu ve Fatmagül'ün Suçu Ne dizileri ile ekranda başarılı oyunculuğunu sergileyen Musa Uzunlar'ın yeni projesi belli oldu.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Büyük İskender rolüyle hafızalara yerleşen Musa Uzunlar, yeni bir proje ile ekranda olmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ve Fatmagül'ün Suçu Ne dizilerindeki rolleri ile başarılı oyunculuğunu ekrana taşıyan Musa Uzunlar, şimdi bambaşka bir rolde seyirci karşısına çıkacak.

MUSA UZUNLAR'DAN TERS KÖŞE ROL

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Musa Uzunlar, 'Hayatımın Şansı' adlı dizide rol alacak.

Gazeteci Arif Hür, yazısı şöyle:

"Kurtlar Vadisi Pusu'da ve Kurtlar Vadisi Gladio sinema filminde canlandırdığı İskender Büyük karakteri ile geniş çevrelerce tanınan Musa Uzunlar, televizyon ekranlarında son olarak 'Bir Annenin Günahı' adlı dizide rol almıştı. Uzunlar, FOX TV'de yayınlanacak 'Hayatımın Şansı' adlı diziyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Alican Yücesoy ve Şifanur Gül'ün paylaşacağı dizi, küçük kızıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan ve bir üçgenle sınanan Yunga'nın etrafında dönecek. Esas ilginç noktaya gelecek olursak; Bugüne kadar genelde genelde aksiyon ve mafya dizilerinde görmeye alıştığımız Musa Uzunlar'ı bu kez dram dozu yüksek bir projede izleyeceğiz."