Gündem
04 Oca 2011 09:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 11:56

KURTLAR VADİSİ'NDE FUHUŞ ŞOKU! TELEKULAĞA POLAT, ABDÜLHEY VE MEMATİ DE Mİ TAKILDI?

Adana'da geçen kasım ayında gerçekleştirilen fuhuş operasyonu kayıtlarından Kurtlar Vadisi oyuncuları çıktı.

Adana’da kasım ayında gerçekleştirilen fuhuş operasyonu kayıtlarından Kurtlar Vadisi dizisinin ve Kurtlar Vadisi Filistin filminin oyuncuları çıktı. Gözaltına alınan fuhuş zanlıları, "Kurtlar Vadisi Filistin" filmi oyuncularına, otel odalarında kadın ikram edildiğini ileri sürdü.

Habertürk’ten Neşet Karadağ’ın haberine göre Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Facebook üzerinden kadınların özel çakilmiş fotoğraflarıyla 300 ile 1000 TL karşılığında işadamları, bürokratlar ve siyasilere pazarlandığı ihbarı aldı. Aylarca izleme yapıldıktan sonra, 27 Kasım’da gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 3’ü erkek 11 kişi hakkında dava açıldı.

DÖRDER YIL HAPİS İSTEMİ

Haklarında 4’er yıl hapis cezası istenen sanıkların yargılanmasına başlanırken, "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin oyuncuları Gökhan Uygun (Memati), Kenan Çoban (Abdülhey) ve Erdem Ergüney’in (Deli Hikmet) de isimlerinin telefon dinlemelerine takıldığı, otele giriş çıkşların güvenlik görüntüleriyle tespit edildiği ortaya çıktı.

DİNLEMEYE TAKILDI

Polisin dinleme tutunaklarıyla belgelediği iddialara göre "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin sponsoru müteahhit Alpay Y. ve yanında çalışan G., para karşılığı telekız pazarladığı öne sürülen Çetin Ç.’yi arıyarak film oyuncuları için 4 kadın istedi. Zanlı kadınlar, oyuncularla ilişkiye girdiklerini de iddia ettiler.

ADANA’DA ÇEKİM

Zanlılar arasında yer alan kadınlardan birinin iddiasına göre, filmin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) için de otele bir kadın gönderildi.