Gündem
23 Nis 2021 19:06 Son Güncelleme: 23 Nis 2021 23:04

Kripto Tosuncuk'un eski sevgilisi konuştu! ‘Çok efendi bir çocuktu’

Piyasadan topladığı yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına kaçan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisi TikTok fenomeni olan Eslem Sena Nur konuştu.

391 bin kişinin işlem yaptığı Thodex'te yaşananların Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı olduğu belirtiliyor. Faruk Fatih Özer hakkında, birçok şehirde nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunulurken, savcılık soruşturma başlattı.

Adalet Bakanlığı, Thodex'in kurucusu ve yöneticisi Fatih Faruk Özer’in kırmızı bültenle aranması ve Arnavutluk’tan iadesi için işlem başlattı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Özer'in iadesi için Arnavutluk İçişleri Bakanı Bledar Cuci ile görüştü.

"ÇOK EFENDİ BİR ÇOCUKTU"

HaberTürk'te yer alan habere göre, yaşananların ardından Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisi TikTok fenomeni Eslem Sena Nur, "Çok efendi bir çocuktu, hiç beklemezdim." dedi.

Özer'in Beykoz'da ailesiyle yaşadığını belirten Nur, "Kripto parayla ilgili hiçbir şey söylememişti. Kıskançlık yüzünden ayrılmıştık. Yurtdışında yazılım şirketi olduğunu söyledi. Singapur'du diye hatırlıyorum. Biz ayrıldıktan sonra bu işe girdi. Varlıklı bir ailenin çocuğuydu. Geçtiğimiz yıl karantina döneminde tekrar görüşmek için aradı ama kabul etmedim" diye konuştu.