Polemik & Kulis
24 Tem 2021 16:27 Son Güncelleme: 24 Tem 2021 21:04

Köşe yazılarına neden ara verdi? Bahçeli'nin danışmanından flaş karar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek bir veda mesajı paylaştı.

Önceki gün Fatih Altaylı'yı hedef gösterip, "Hadsiz Habertürk haddini bilmeli ve bunun bu nöbetini bitirmelidir" diyen Yıldıray Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sağlık sorunlarım sebebiyle bir müddet Türkgün Gazetesi'ndeki’ndeki yazılarıma ve sosyal medya paylaşımlarıma ara veriyorum" dedi.

Çiçek'in paylaşımı şöyle:

"Sağlık sorunlarım sebebiyle bir müddet @TurkgunGazetesi ’ndeki yazılarıma ve sosyal medya paylaşımlarıma ara veriyorum.  
Kısa bir zaman sonra buluşmak umuduyla...
Saygılarımla..."

ALTAYLI'YI HEDEF GÖSTERMİŞTİ

Yıldıray Çiçek, önceki gün HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı'yı hedef alıp, "Hadsiz Habertürk haddini bilmeli ve bunun bu nöbetini bitirmelidir" demişti.

Çiçek Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Habertürk yazarı Fatih Altay’ın kimden fonlandığına iyi bakmak lazımdır. Çünkü Habertürk’ü hadsiz, pervasız hale getirenlerin başında o vardır. Cumhur ittifakına yönelik aşırı bir kin, nefret, öfke nöbetindedir.Hadsiz Habertürk haddini bilmeli ve bunun bu nöbetini bitirmelidir." ifadesini kullanmıştı.