Magazin
03 Mayıs 2021 20:50 Son Güncelleme: 03 Mayıs 2021 20:52

Koronavirüse yakalanmıştı! Ünlü oyuncudan yeni haber

Koronavirüse yakalanan 'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' dizisinin 'Sefer Kaptan'ı Toygan Avanoğlu ile ilgili yeni haber geldi…

Ordu’da, çekimleri devam eden ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisinin oyuncularından Toygan Avanoğlu, Koronavirüs nedeniyle 15 gün hastanede tedavi gören oyuncu Avanoğlu, taburcu olmasının ardından “İnsanlar fazlasıyla tedbirlere uysunlar” açıklamasında bulundu.

Ordu’da çekimleri devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncularından 'Sefer Kaptan' rolüyle bilinen ünlü sinema oyuncusu Toygan Avanoğlu’nun, bir süre önce korona virüs testi sonucu pozitif çıktı. Bir süre evinde karantinada duran Avanoğlu, sonrasında ise Ordu'da özel bir hastaneye gitti. Hastanede yapılan tahliller sonucu Avanoğlu’nun, akciğerlerinde de bulaş olduğu tespit edildi. Tedaviye alınan Avanoğlu, toplamda 15 günlük sürecin ardından taburcu edildi.

“Fatih hocamın sayesinde, kovid bölümünün sayesinde çok daha iyiyim. Karantinada 6 gün yattım ve Fatih hocamı devamlı aradım. Sonrasında hastaneye geldim ve ciğerlerimde akciğer tutulumu olmuş. Nefes darlığım da vardı. Artık kurallara uymayanlar nasıl uymuyor merak ediyorum. Çok ciddi bir hastalık neredeyse 15 gündür yatıyorum ve çok rica ediyorum, insanlar fazlasıyla tedbirlere uysunlar” dedi.