Koronavirüse nerede yakalandıklarını açıkladı!

Hayat arkadaşı Okan Kurt’la birlikte koronavirüse yakalanan şarkıcı Demet Akalın, hastalığı nereden kaptıklarını açıkladı.

Koronavirüse nerede yakalandıklarını açıkladı! - Sayfa 1

Geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandıklarını açıklayan Demet Akalın ile Okan Kurt'un tedavisi devam ediyor. Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Akalın, hem sağlık durumu hakkında bilgi verdi hem de virüsü nereden kaptıklarını açıkladı.


19
Koronavirüse nerede yakalandıklarını açıkladı! - Sayfa 2

Akalın, “Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan’ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini” dedi.


29
Koronavirüse nerede yakalandıklarını açıkladı! - Sayfa 3

Ünlü şarkıcı, virüsü ne zaman ve nerede kaptıkları sorusuna, "Uludağ’a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık" yanıtını verdi.


39
Koronavirüse nerede yakalandıklarını açıkladı! - Sayfa 4

"LİNÇ ETMEYİN" DEMİŞTİ

Demet Akalın, Uludağ tatili öncesi Twitter sayfasından takipçilerine “Ben hafta sonu gideceğim Uludağ’a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım" diye seslenmişti. Ünlü şarkıcı ve Okan Kurt, birlikte dağa gidip kayak tatili yaptı. Ancak çift, Covid-19'a yakalandı.


49