Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! "Bu yayınlanacak mı?"

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında Murat Boz'u ağırladı. Ünlü komedyen yaşadığı diş sorunu nedeniyle yüzünün şiş olduğunu belirtip "Adam yeterince yakışıklı olduğu yetmiyormuş gibi tipimi daha da kaydırdı" ifadelerini kullandı. Konuşanlar programına, ayrılık sürecinde kendisine destek olan arkadaşına, açılan seyircinin sözleri damga vurdu. Hasan Can Kaya, "Sen gerçekten romantikmişsin lan!" diyerek seyirciyi ti'ye alırken genç adam kırdığı potu fark edip "Bu yayınlanacak mı?" diye sordu.

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! "Bu yayınlanacak mı?" - Sayfa 1

Hasan Can Kaya, Konuşanlar stüdyosunda ünlü şarkıcı Murat Boz'u ağırladı. Hasan Can Kaya tarafından günler önce paylaşımı yapılan program geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluştu.

114
Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! "Bu yayınlanacak mı?" - Sayfa 2

Stüdyoya gelen izleyicilerden birinin sözleri Konuşanlar'a damga vurdu. Hasan Can Kaya'nın seyirciye verdiği yanıt ise olay oldu.

214
Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! "Bu yayınlanacak mı?" - Sayfa 3

KONUŞANLAR'DA HASAN CAN KAYA'DAN PROGRAMA DAMGA VURAN SORU
2018 yılında bir ayrılma süreci yaşadığını ifade eden genç adam, bir arkadaşının bu zor süreçte kendisine destek olduğunu vurguladı. 

314
Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! "Bu yayınlanacak mı?" - Sayfa 4

Seyircinin bu süreç sonunda arkadaşına duygusal anlamda açıldığını söylemesi üzerine Hasan Can Kaya ne yanıt aldığını sordu.

414