Kızıl Goncalar'daki ‘Ramazan’ sahnesi Ece Üner’i çileden çıkardı! Tepki yağıyor

Kızıl Goncalar dizisinin son bölümünde Mira ile Cüneyt arasında geçen "Ramazan" sahnesi izleyenlerin tepkisine neden oldu. Ünlü sunucu Ece Üner, “Seküler kesim cahil değil!” sözleriyle tepkisini gösterdi.

Kızıl Goncalar'daki ‘Ramazan’ sahnesi Ece Üner’i çileden çıkardı! Tepki yağıyor - Sayfa 1

Özgü Namal ve Özcan Demiz'in başrol olduğu Kızıl Goncalar dizisinde son bölümünde Mert Yazıcıoğlu'nun oynadığı Cüneyd ile Nefise Esma Yılmaz'ın hayat verdiği Mira karakterinin arasında geçen "Ramazan" diyaloğu gündem oldu.

15
Kızıl Goncalar'daki ‘Ramazan’ sahnesi Ece Üner’i çileden çıkardı! Tepki yağıyor - Sayfa 2

ECE ÜNER’DEN TEPKİ: "SEKÜLER KESİM CAHİL DEĞİL"

Sahnede Mira birlikte oturdu Cüneyd'e bir şey ısmarlamak istiyor. Cüneyd ile oruç tuttuğunu belirtmek için "Ramazan" cevabını veriyor. Anlamayan Mira "Ramazan kim?" derken Cüneyd de "Recep, Şaban" karşılığını veriyor. Mira'nın da "Onlara damı çay ısmarlayayım" dediği sahne kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

25
Kızıl Goncalar'daki ‘Ramazan’ sahnesi Ece Üner’i çileden çıkardı! Tepki yağıyor - Sayfa 3

Seyircileri kızdıran sahneye Ece Üner'den de yorum gecikmedi. X hesabından sahneyi yayınlayan Üner "Komik değil! Gerçekçi değil! Seküler kesim cahil değil! Oruç tutmamak dinsiz olmak değil! Değil oğlu değil" diyerek sitem etti.

35
Kızıl Goncalar'daki ‘Ramazan’ sahnesi Ece Üner’i çileden çıkardı! Tepki yağıyor - Sayfa 4

SEYİRCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Seyircilerin de tepki gösterdiği sahne için "Türkiye'de böyle insanlar var? Bu çok absürt olmuş" ve "Seküler kesim için çok yanlış bir genelleme yapılıyor" yorumları yapıldı.

45