Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, 3 kadının saldırısına uğradı! Merdivenden aşağı attılar!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının iddialı isimlerinden Eslem Sena Nur, dün akşam gittiği mekanda tanımadığı 3 kadının saldırısına uğradı. Kanlar içinde hastaneye kaldırılan Nur, "3 kadın beni tuvaletten çıkartıp dövdü. Kafama çakı sokup merdivenden aşağı attılar" dedi.

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, 3 kadının saldırısına uğradı! Merdivenden aşağı attılar! - Sayfa 1

YouTube'da yayınladığı döneme damga vuran Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının iddialı isimlerinden fenomen Eslem Sena Nur, dün akşam gittiği mekanda 3 kadın tarafından dövüldü. Kanlar için kalan fenomen, yaşadıklarını anlattı.

120
Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, 3 kadının saldırısına uğradı! Merdivenden aşağı attılar! - Sayfa 2

"MERDİVENDEN AŞAĞI İTTİLER"
Arkadaşıyla gittiği mekanda uğradığı saldırı sonucu kanlar için hastaneye kaldırılan ünlü ismin kafasında ve yüzünde yaralar meydana geldi.

220
Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, 3 kadının saldırısına uğradı! Merdivenden aşağı attılar! - Sayfa 3

Nur'un hastanedeki görüntüsünü yayınlayan kadın arkadaşı "3 kız Eslem'e saldırdı ortada hiçbir şey yokken. Dikiş atıldı alnına, her yeri kan revan içinde. Merdivenden aşağı ittiler" dedi.

320
Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, 3 kadının saldırısına uğradı! Merdivenden aşağı attılar! - Sayfa 4

"KAFAMA ÇAKI SOKTULAR 12 DİKİŞ VAR"
Daha sonra Instagram hesabından video yayınlayarak yaşadığı durumu anlatan ünlü isim "Kız arkadaşımla beraber mekandaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi.

420