Röportaj
29 Oca 2017 10:08 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:26

Kıskanılan kadın konuştu: Acun sayesinde dünyayı geziyorum!

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu; Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile konuştu.

Türkiye, Şeyma Subaşı'yı 'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasıyla tanıdı. Katıldığı yarışmanın ardından Acun Ilıcalı'yla sevgili olan ve bu birliktelikten bir kızı olan modacı Şeyma Subaşı, instagramda adeta fenomen haline geldi. İnstagram'da 777 bin takipçisi bulunan Subaşı'nın gittiği yerler, giydiği kıyafetler kısacası tüm paylaşımları anında binlerce beğeni alıyor... Kendisini severek takip edenler kadar eleştirenler de çıkıyor. 'Survivor' için gittiği Dominik'te yakında takipçilerine sürpriz yapmaya hazırlanan Subaşı, kimilerinin eleştirdiği kimilerinin de hayranlıkla takip ettiği hayatına dair detayları, Acun'la evlenip evlenmeyeceklerini Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'na anlattı...

"HEDEFLERİ OLAN BİRİ DEĞİLİM"

SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLMAK GİBİ BİR HEDEFİNİZ VAR MIYDI?


Fenomen olduğumu düşünmüyorum ama büyük ilgi gördüğümü söyleyebilirim. Şu yaşıma kadar hiçbir zaman bir şeyleri hedef yapıp yönelmedim. Bu iyi bir şey diye söylemiyorum ama hedefleri ve hırsları olan biri değilim. Sadece bana güzel gelen şeyleri paylaşmayı seviyorum.

YAPILAN YORUMLARA BAKARAK, ONCA İNSANIN SİZİ NİYE TAKİP ETTİĞİ VE BEĞENDİĞİ KONUSUNDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELER?

Allah güzel şartlarda yaşamayı nasip etti. Gezmeye ve yeni yerler görmeye karşı ciddi bir merakım var. Pek çok insan değişik yerler görmek için beni takip ediyor. Ayrıca maddi durumu olan da vakit bulamadığı için benimle geziyor gibi oluyor herhalde.SOSYAL MEDYADA ARTIK DAHA AZ PAYLAŞIM YAPIYORSUNUZ, NEDEN?

Orada beni seven belli bir kesimle güzel iletişim kurdum. Ne zaman sokağa çıksam, pozitif enerji verdiğimi söylüyorlar. Bu, beni çok mutlu ediyor. Daha önce de söylediğim gibi bu konuda çok büyük bir kararlılığım yok. Eskiden çok paylaşmayı seviyordum şimdi artık daha az... Belki de yarın öbür gün hiç paylaşmam. Sosyal medya benim için tek kelimeyle; eğlence.

"ACUN SAYESİNDE GEZİYORUM"

BAZILARININ, "ACUN SAYESİNDE GEZİYOR DÜNYAYI" DEMESİNDEN RAHATSIZ MISINIZ?


Acun sayesinde geziyorum, bunun söylenmesinden neden rahatsız olayım ki? Kusura bakmayın, ama Melania Trump da Donald Trump sayesinde First Lady oldu. Ne yapalım yani kadına düşman mı olalım?KISKANANLARIN HAMLELERİNDEN NASIL KORUYORSUNUZ KENDİNİZİ?

Kıskanılmam çok normal. Yaşadığım şartlar bazı insanları rahatsız ediyor olabilir. Bu konuda Acun'un tavsiyesini dinlediğim her dakika rahat ediyorum. O her zaman şöyle der: "Dünyada hiçbir şey kolay değil. Her şeyin güzel olduğu bir dünya da yok. Popülerliğin avantajlarını yaşıyorsan, dezavantajlarını da yaşamak zorundasın."

Acun'un bu konudaki taktiği, hep pozitif olanlara odaklanmak ve negatiften uzak durmak. Ben de öyle yapmaya çalışıyorum.

ACUN ILICALI'NIN SEVGİLİSİ VE KIZININ ANNESİ OLMANIN AVANTAJ VE DEZAVANTAJLARI NELER?

Avantajları tabii ki de saymakla bitmez. Dezavantajlarından bahsetmem gerekirse insanlarda ister istemez ön yargı yaratıyorsun. Benim hiçbir zaman hayalimde popüler biriyle olmak yoktu. Ama böyle birinin benimle beraber olmayı tercih etmesi tabii ki mutlu ediyor.

"HAYATI POZİTİF YAŞARIM"

ACUN ILICALI OLMASA MADDİ VE MANEVİ OLARAK AYAKTA KALACAK BİRİ Mİ ŞEYMA SUBAŞI?


Acun olmasa bu şartlarda yaşayamazdım ama tahmin ediyorum, çok daha düşük şartlarda da kendimi mutlu edebilecek bir dünya kurabilirim. Ben de birçok insan gibi içinde olduğum şartlara adapte olan bir yapıya sahibim. Acun'la tanışmadan önce nasıl pozitif bir hayat yaşıyorsam, yine aynı pozitiflikte bir hayat yaşayabilirim.EVLİLİK SORUSU

NİKAH GÖRÜNÜYOR MU UFUKTA?


İnsanların kaderlerinde yazılanları yaşadığını düşünüyorum. Eğer bizim kaderimizde evlilik varsa, ileride olabilir.

"MELİSE BU YAŞTA GEZGİN OLDU"

MELİSA, ANNESİNE Mİ ÇEKTİ BABASINA MI?


Bana çektiğini söyleyebilirim. Babasından tabii ki bazı özellikleri almış olabilir, ama kız çocukları genelde annelerinin kopyalarıdır. Günümün önemli kısmını Melisa'yla geçiriyorum. Karşısında bu kadar hiperaktif bir anne varken çocuk ne yapsın? Mecburen bana benzedi.

MELİSA'YI DA GÖTÜRÜYOR MUSUNUZ HER GİTTİĞİNİZ YERE?

Melisa bu yaşta gezgin oldu. Her Sabah "Anne nereye gidiyoruz?" diyor. Geçen gün Dominik'e geldiğimizde, "Burası Çeşme mi?" diye sordu. Hemen hemen bütün seyahatlerime onu da mutlaka götürürüm. Çünkü onun özlemine dayanmam çok zor. Kısacası annesi nereye, Melisa oraya diyebiliriz.

"SEYAHAT ROTAMI MÜZİK BELİRLİYOR"

"Elektronik müziği çok seviyorum. Dünyadaki birçok önemli DJ'i dinleme şansına sahip oldum. Sevmeyenlere hep aynı müzik gibi gelebilir, ama dikkatli dinlediğinizde her DJ'in kendine has bir tarzı olduğunu anlayabiliyorsunuz. Vaktim oldukça sevdiğim DJ'lerin yer aldığı festivalleri takip etmeye çalışıyorum.Açıkcası rotamı müzik belirliyor diyebilirim. Yarın nerede olacağımı ben de bilmiyorum, ama önümüzdeki aylarda Coachella ve Burning Man'e gideceğimi şimdiden söyleyebilirim."