Medya
29 Ara 2017 08:45 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:53

Kılıçdaroğlu'nun kızından Güneş'in patronuna mektup: Hayal kırıklığına uğramayın...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu, gazetenin patronu Zeki Yeşildağ'a mektup yazarak daireyi alması için beklediğini yazdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kızının rezidansı ile ilgili iddiaların sorulması üzerine “Bir sefer gittim evine, bu kadar sıradan bir ev nasıl olur da milyon dolarlık... Versinler 1 milyon dolar, hemen verelim. Hatta 500 bin dolar veya 100 bin dolar versinler, hemen verelim” ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu’nun “100 bin dolar versinler, hemen verelim” sözlerine Güneş gazetesinden yanıt geldi.

Güneş gazetesi, “100 bin dolar hazır, tut sözünü” başlıklı manşetinde “Güneş olarak bir o rezidansa talibiz, sözümüz söz” dedi. Güneş gazetesinin manşeti üzerine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu, gazetenin patronu Zeki Yeşildağ'a mektup yazarak daireyi alması için beklediğini yazdı.

Bugün Hürriyet'ten Ahmet Hakan'ın köşesinde yayınlanan mektupta Zeynep Kılıçdaroğlu, "daireyi size satmaya hazır olduğumu bildiririm" derken "daireyi satın almayı gerçekten kabul etmeniz durumunda adalar manzaralı olmayan evimde güle güle oturmanızı temenni ederim. Malum gazetenizde yayınlanan ve gerçeği yansıtmayan haberlere inanarak hareket edip hayal kırıklığına uğramayın diye sizi şimdiden bilgilendirmek istedim" ifadelerini kullandı.

İşte o mektup: