Gündem
17 Oca 2016 09:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:18

Kılıçdaroğlu bu gece yaka paça götürülürse...

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "diktatör bozuntusu" diyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Burhan Kuzu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a "diktatör bozuntusu" diyen Kılıçdaroğlu'na yanıt vererek "Şayet R.Tayyip Erdoğan gerçekten Diktatör ise bu gece göreceğiz.Kılıçdaroğlu yaka paça götürülürse anlayacağız" diye yazdı.

CHP'nin 35. olağan kurultayına yaptığı açıklamada akademisyenlerin gözaltına alınmasını eleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Düşüncelerini açıklayan akademisyenler tek tek gözaltına alınıyor bir diktatör bozuntusu yüzünden. Nasıl oluyor da siz bu insanların kapısına polis gönderip gözaltına alabiliyorsunuz. Bizim de içerik için katılmadığımız noktalar var insanlar düşüncelerini özgürce dile getirebilmeli." demişti. Bu sözler üzerine kurultaya katılan AKP Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, başkanlığındaki heyet, salonu terk etmişti.

BU GECE YAKA PAÇA GÖTÜRÜLÜRSE...

Kılıçdaroğlu'nun sözlerine yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu, Twitter'dan "Şayet R.Tayyip Erdoğan gerçekten Diktatör ise bu gece göreceğiz.Kılıçdaroğlu yaka paça götürülürse anlayacağız.Yoksa......" ifadelerini kullandı.