Kibariye'nin eşiyle yasak aşk yaşayan kadın kim çıktı?

Kibariyekendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile 1999’da evlenmişti. 2000’de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama yuvaları çatırdamaya başladı. 

Kibariye'nin eşiyle yasak aşk yaşayan kadın kim çıktı? - Sayfa 1

Kibariyekendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile 1999’da evlenmişti. 2000’de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama yuvaları çatırdamaya başladı. 

114
Kibariye'nin eşiyle yasak aşk yaşayan kadın kim çıktı? - Sayfa 2

İddialara göre; Kibariye hem ihanete uğradı, hem de eşi yüzünden Ataşehir’deki evine haciz geldi, 10 milyon lirası gitti. Kısacası Kibariye büyük bir çöküş içerisindeydi. 

214
Kibariye'nin eşiyle yasak aşk yaşayan kadın kim çıktı? - Sayfa 3

'İHANET OLAYINI DÜŞÜNECEĞİM'': Yaşanan bu gelişmelerin ardından sessizliğini bozan Kibariye, ''Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim.'' dedi.

314
Kibariye'nin eşiyle yasak aşk yaşayan kadın kim çıktı? - Sayfa 4

'BOŞANIP BOŞANMAMAYA KARAR VERECEĞİM'': ''Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam.'' diyen Kibariye, ''Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya.'' ifadelerini kullandı.

414