Televizyon
22 Ara 2016 09:43 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:17

Kibariye "koruma meleği" Serdar Ortaç "kovan adam" oldu...

Fox TV'nin "O Ses Türkiye"ye rakip olarak ekrana getirmeye hazırlandığı "En İyi Ben Söylerim" ekibi ilk kez bir araya geldi...

Kibariye "koruma meleği" Serdar Ortaç "kovan adam" oldu...
Çekimlerine 4 gün kala Saba Tümer'in "Sunuculuğunu yapamayacağım" dediği ‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasının jürisi ve yeni sunucusu İkitelli TVS Stüdyoları’ndaki fotoğraf çekiminde buluştu.

Jürideki Kibariye, Serdar Ortaç ve programın sunucusu Çağla Şikel, önceki gün programın çekileceği stüdyodaki fotoğraf çekimine katıldı.

Format gereği sekiz yarışmacının aynı şarkıyı 30 saniyede paylaşarak seslendirebileceği yarışmada Kibariye koruma meleği, Ortaç ise yorumcuları eleyen isim olacak. Çağla Şikel’in sunumuyla ekrana gelecek olan ‘En İyi Ben Söylerim’, ocak ayından itibaren Fox’ta olacak.

En İyi Ben Bilirim'i sunmak üzere anlaşma yapan Saba Tümer, son anda bu kararından vazgeçince, yerine Çağla Şikel gelmişti...YARIŞMA HAKKINDA

Her hafta 8 yarışmacının yarışacağı ve yarışma boyunca farklı türde 9 şarkı söylenecek olan Ben Söylerim’de 8 yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söyleyecekler.

Tribünlerdeki seyirciler performans sırasında yarışmacıları oylayarak en iyi söyleyeni koruma altına alacaklar. Kalan 7 kişi ise artık eleme potasında olacak.

Jüri üyeleri 7 kişi içinden, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan 5 kişiden birini eleyecek.Programın finalinde sona kalan iki yarışmacının “düet” şeklinde bir düellosuna şahit olacağız. En iyi iki aday düetlerini yapacak ve jüri biri üzerinde mutabık kalırlarsa, o haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak.Jüri aynı yarışmacı üzerinde anlaşmaya varamamışsa, performans sırasında seyircinin yaptığı oylamaya bakılacak. Ve seyirciden yüksek oy almış yarışmacı bölümün kazananı olacak.

Bir sonraki bölümde devam eden 7 yarışmacının yanına Türkiye’nin değişik yerlerinden 1 yetenek daha dahil olacak. Ve yine 8 kişinin, değişik türde şarkılarıyla yarışma devam edecek.