Magazin
09 Haz 2021 11:21 Son Güncelleme: 09 Haz 2021 12:23

Kibariye başka bir kadınla görüntülenen eşine sahip çıktı! ‘Gözümle görmeden inanmam…’

Kibariye’nin kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın ihaneti magazin gündemine bomba gibi düştü. Şarkıcının açıklaması ise şok etti.

Kibariye’nin şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelen kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın ihaneti magazin gündemine bomba gibi düştü.

BANA ORİJİNAL DELİL LAZIM

Magazin sitelerine düşen fotoğraflarda Ali Küçükbalçık’ın tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntülendiği ortaya çıktı. O karelerin ardından Kibariye'den dikkat çeken aldatma açıklaması geldi.

 

Söz konusu görüntülerin gündem olmasının ardından konuşan ünlü şarkıcı, “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın... Bütün erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki bu görüntüleri Ali’ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam” dedi.

 

1 GÜNLÜK KAÇAMAK İÇİN BOŞANMAM

Kibariye ile Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız” demişti.