Magazin
26 Nis 2021 14:13 Son Güncelleme: 26 Nis 2021 14:17

Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel mesajı

Maldivler tatilinde yaptıkları paylaşımlar 'ilan-ı aşk' olarak yorumlanan ünlü oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ilişkisine ailelerin de onay verdiği konuşuluyor.

Aşk iddialarına her seferinde reddetmelerine karşın son günlerdeki paylaşımları ve sosyal medya mesajlaşmaları magazin gündemine bomba gibi düşen Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in mutluluklarına aileleri de dahil oldu.

Önce Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, eşi ve çocuğuyla birlikte ikilinin yanına giderek beraber tatil yaptı. Ardından bir hamle de Bürsin Ailesi'nden geldi.

DÖRT NAZAR BONCUĞU

Takvim gazetesinin haberine göre; Kerem Bürsin'in annesi Çiğdem Bürsin, sosyal medya üzerinden müstakbel gelin adayı Hande Erçel'i yakın takibe aldı.

Erçel'in Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafının altına dört tane nazar boncuğu koyan Çiğdem Bürsin'in bu hamlesi, 'aşka onay verdi' şeklinde yorumlandı.

SERENAY TARİH OLMUŞTU!

Bir dönem oğlunun aşk yaşadığı Serenay Sankaya ile de arasından su sızmayan Çiğdem Bürsin'in, Erçel'le yakınlaşması ikilinin hayranlarını da heyecanlandırdı.

Kerem Bürsin'in 2016 yılında çekildiği bir fotoğrafında yer alan Serenay Sankaya etiketini kaldırması, "Bu ilişki adım adım evliliğe gidiyor" dedirtmişti.

Bürsin Ailesi, oğulları ile dört yıllık ilişkisi 2019'da sona eren Serenay Sarıkaya ile mutluluk pozları veriyordu.