Röportaj
20 Şub 2017 07:47 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:30

Kerem Bursin'den çarpıcı açıklama: "Kimsesiz bir çocuğu evlat edinebilirim"

Kalabalık aile ve çocukları sevdiğini dile getiren Kerem Bursin bir dergiye röportaj verdi.

İki yıldır kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Kerem Bürsin, “Hayatımın hiçbir döneminde yalnız kalmak gibi bir endişem olmadı. Yalnız kalmayayım diye de atmadım adımlarımı. Her zaman tek bir tercihim oldu; o da yaşadığım ilişkinin gerçek olması” şeklinde konuştu.

Esquire dergisinin Şubat 2017 sayısına kapak olan 29 yaşındaki oyuncu, kalabalık aileleri ve çocukları çok sevdiğini söyledi. Bürsin, “İlla kendi kanımdan kendi canımdan olmasına gerek yok, evlat da edinebilirim. O kadar çok kimsesiz çocuk var ve dünya da zaten yeterince kalabalık ki, seve seve evlat edinebilirim” dedi.Şu sıralar ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Ali Smith karakterini canlandırdan Bürsin, kendini yakışıklı bulmadığını söyledi.Oyuncu, “Sizin gördüğünüz Kerem; ışıkçının, makyözün ya da fotoğrafçının yarattığı bir adam” ifadesini kullandı.

Babasının işi dolayısıyla uzun yıllar ABD’de yaşayan Bürsin, “New York’ta yıldızlar da metroya biner. Bir oyuncu için toplu taşıma bulunmaz bir maden. Çevrendedikileri izle ve kendini besle” yorumunu yaptı.