Gündem
29 Tem 2021 19:08 Son Güncelleme: 29 Tem 2021 19:11

Fenomene kaza sonrası büyük şok! Yerde yatarken soydular...

TikTok fenomeni Meltem Demirbaş’ın kullandığı motosiklet, bir otomobille kafa kafaya çarpıştı. Ünlü fenomen, kazanın ardından büyük bir şok daha yaşadı.

TikTok fenomeni Meltem Demirbaş'ın kullandığı motosiklet, otomobille kafa kafaya çarpıştı. Yerde yaralı haldeki Demirbaş'ın, bir hafta önce aldığı cep telefonu başında bekleyen kişi tarafından çalındı. Kaza ve cep telefonunun çalınma anı güvenlik kameralarından çıktı.

İstanbul Şişli’de geçen ay meydana gelen olayda, bir firmada satış danışmanı olarak çalışan TikTok fenomeni Meltem Demirbaş’ın kullandığı motosiklet, otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Fenomen kadın, düştü. Kazayı görenler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

Bu sırada olay yerinde bulunan bir kişi, yaralı kadının yerde gördüğü cep telefonunu, soğukkanlı bir şekilde cebine koyarak gözlerden kayboldu.

“YARDIM EDECEK SANDIM, HIRSIZLIIK YAPTI”

Yaşadığı olayı anlatan Meltem Demirbaş “Motorumla işe gidiyordum, bir tane arabayla çarpıştım ve takla attım, yere düştüm. Bu sırada bütün vatandaşlar başıma toplandı. Bacağım kan içindeydi, vatandaşlar bir tanesi yardıma geliyor, ayağıma tampon yapıyor. Başka bir vatandaş da aynı şekilde koşarak geliyor. Yardım edecek sanıyorum, telefonumu yan tarafımdan alıyor ve arkasına bakmadan gidiyor. O anda hiçbir şey yapamıyorum” dedi.

“DAHA İYİ VİDEOLAR ÇEKECEKTİM”

Telefonunu bir hafta önce aldığını söyleyen fenomen, “Sosyal medya için, daha iyi videolar çekebilmek için, para kazanmak için aldım telefonu ama… Daha jelatini bile üstündeydi. Yepyeni telefondu, 15 bin liraya bana mal oldu. Telefonumu çalan kişi, tamamıyla vicdansızlık yaptı” diye konuştu.

“YANINA KAR KALMASIN”

“Ben orada kanlar içerisinde yerde yatıyorum. Vatandaşın biri bacağıma tampon yapıyor. Kan kaybından da ölebilirdim. Telefonu alıp gitmesi tamamıyla vicdansızlık” diyen Demirbaş, “Aileme bir saat boyunca ulaşamadılar. Ben çok korktum, yakalansın, yanına kar kalmasın istiyorum” ifadelerini kullandı.

KAZA VE HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Kaza ve cep telefonun çalınma anının güvenlik kameralarına kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde, motosiklet ile otomobilin çarpıştığı, Demirbaş’ın havada takla atarak yere düştüğü ve bir kişinin yaralı haldeki Demirbaş’ın yerdeki cep telefonunu çaldığı görülüyor.