Magazin
17 Ara 2016 17:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:16

Kayseri patlaması nedeniyle pek çok etkinlik iptal oldu!

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Kayseri saldırısı nedeniyle pek çok konser ve etkinlik iptal oldu

Erol Evgin’in, bugün Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da gerçekleşmesi planlanan konseri Kayseri’de yaşanan terör saldırısı nedeniyle 7 Ocak 2017 tarihine ertelendi. Evgin, konuyla ilgili bir basın bülteni gönderdi:

“Ninnilerden ağıtlara yaşamın her anını türkülerle paylaşmış bir halkın çocuklarıyız. Buna rağmen bugün şehit ailelerinin ve milletimizin derin acısını şarkılarımızı susturarak paylaşıyoruz. Her gecenin bir sabahı vardır. Şarkılarımızı hep bir ağızdan söyleyeceğimiz güzel günler de gelecektir.Terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Aynı saldırıda yaralananlara acil şifalar diliyorum.”

EMRE AYDIN İPTAL ETTİ

Müzisyen Emre aydın da, sabah saatlerinde 'Bugün yapmayı planladığımız İstanbul konserini ileri bir tarihe erteledik.Terörü lanetliyoruz.Başımız sağolsun. #Kayseri' diye tweetlemişti.


Müzisyen Sıla, 'Bitmeyen,uzun, lanetli bir gece yaşananlar. Kitapsızlar! Çocuklarımızı öldürenler, kör şeytanınızdan bulun. #Kayseri' demişti. Hayko Cepkin ise 'Günaaaay.... Yok yine öyle uyanamadık. #kayseri ' yazmıştı.